Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: Rozumiem, że nie każdy sobie życzy, też kiedyś wynajmowaliśmy co prawda krótko terminowo ale akurat kompletnie nam to nie przeszkadzało...
dlatego się dziwię, że nie ma ani pół ogłoszenia że zwierzęta są akceptowane... @zygus2:
@natallliii: i niby taka jesteś pewna że jak się przeprowadzi do nowego miejsca to nic mu nie odwali? Albo że nie będzie szczekać jak wyjdziesz do pracy (skargi za hałas trafią do właściciela)?
Ja nie wiem skąd to przekonanie właścicieli zwierzaków że one są idealne i nigdy nic niespodziewanego nie zrobią. Bo przypominam, że gdyby tak było, to nie mielibyśmy przykładów pogryzień ludzi i zdjęć śmiesznych piesków przy wypatroszonej kanapie.
@Galvay: tak się składa że pracuje z domu i nie zdarza mi się zostawiać psa samego, a jeśli nawet to pod opieką niebieskiego, zawsze ktoś z nim jest...
a co do zaufania to też nie rozumiem niektórych właścicieli, ale to już kwestia każdego z nich...
@Galvay: z reguły to znajomi odwiedzają nas, filmy wolimy oglądać w domu, jak koncerty to w plenerze, do restauracji piszemy wcześniej czy można z psem, jakoś to ogarniamy, a jak faktycznie chcemy gdzieś pójść gdzie z psem nie można to podrzucamy go rodzicom niebieskiego na kilka godzin :D
@natallliii: to piesek jest na maksa dopieszczony :D choć właścicielowi mieszkania pewnie wszyscy z pieskami takie rzeczy mówią i nawet jak piszesz prawdę, to przez kłamczuszków jesteś na straconej pozycji ¯\_(ツ)_/¯
@Galvay: właśnie takie odnoszę wrażenie, że przez 'poprzedników' którzy tak robili mam teraz pod górkę... ludzie się przejechali i więcej nie chcą... na siłę ich nie przekonam, chyba pora uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość ;)
@natallliii Masz prawo wprowadzić się do mieszkania z dowolnym zwierzątkiem domowym o ile w ofercie nie widnieje wyraźny zakaz! Nie musisz pytać o zgodę, mało tego posiadanie psa pozwala unikać eksmisji ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ortofenylofenolan_sodu: co za bzdura, tylko WEWNĘTRZNY REGULAMIN BUDYNKU może regulować posiadanie zwierząt w lokalu. Jeśli oferta w postaci ogłoszenia nie zawiera zakazu, możesz strzelić sobie małe zoo w kawalerce a wynajmujący może cie cmoknąć w pompkę. Nie płacisz zimą, eksmisja? Nie ma mowy kiedy masz pieska :D pozdro!
@Galvay: z reguły to znajomi odwiedzają nas, filmy wolimy oglądać w domu, jak koncerty to w plenerze, do restauracji piszemy wcześniej czy można z psem, jakoś to ogarniamy, a jak faktycznie chcemy gdzieś pójść gdzie z psem nie można to podrzucamy go rodzicom niebieskiego na kilka godzin :D


Gratulacje! Możecie starać się o dziecko!