Wpis z mikrobloga

@Nonejm: Wieki całe nie widziałem Fałszywej Cirilli, ale nie rozumiem czemu miałaby przejść do Ciebie? Ta karta zmienia stronę po spasowaniu, gdy jest szpiegiem, będąc u przeciwnika, który ją rzucił na planszę nie będzie szpiegiem (?). Ogólnie trzeba by pewnie sprawdzić, śmiesznie się ta karta zachowuje - nie polecam kraść jej Sukkubem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nonejm: Rzuciłem okiem na jakiś stary filmik z tą kartą. Po powrocie do właściciela - co jest dosyć oczywiste - przestaje być jednostką szpiegującą (znika oko), a więc nie ma powodu, żeby w kolejnej rundzie po spasowaniu przeszła do Ciebie, bo to uruchamia się tylko gdy Fałszywa Cirilla szpieguje. Tak samo jak Fałszywa Cirilla wyłożona przez przeciwnika po jego własnej stronie nie przejdzie po pasie do Ciebie.
@Nonejm: jak wraca na stronę NG (tego gracza który go rzucił) to Fake Ciri traci tag szpiega, a co za tym idzie nie ważna staje się też umiejętność zmiany strony po pasie przeciwnika. Tzn. jeśli byś dał wytrzymałość FC to ona pozostałaby u przeciwnika na kolejną turę ale nie mogłaby wrócić do Ciebie, bo nie byłaby szpiegiem. Zresztą właśnie skumałem, że kolega wyżej napisał podobnie.

Tak apropo's NG ze szpiegami, to