Wpis z mikrobloga

@QshaQ: ok, dzięki sprawdzę. Ale na pewno w przypadku gdy ktoś dzwoni przez messengera bo w mifit pokazuje nazwę dzwoniącego ale tylko jak ktoś normalnie dzwoni?
@Riaru
@W_Heisenberg ale się gubię. Dzwoni z automatu jak przy normalnym połączeniu. Sprawdzane na Whatsapp. Nie mam fejsa. I wibruje w trakcie połączenia. Wibracje można modyfikować, dowolnie dla chyba każdej akcji. Możliwości powiadomień jest dużo, tak samo jak dostępnych ikon. Sprawdzałem też Mi Band Notify& Fitness, ale moim zdaniem dużo słabsze. Tutaj za to opcje treningu są prawie żadne.
@Riaru posiada, też całkiem dużo. Tylko miałem z nim często problemy. Co aktualizacja, to powiadomienia przestawały działać, i jakiś czas temu zrezygnowałem, więc nie wiem jak to teraz działa.
Zaraz sprawdzę Messengera z ciekawości.
@QshaQ: @W_Heisenberg: Aplikacja musi dawać powiadomienie na pasku statusu, żeby MBT/Mi Fit informował opaską.
Podobnie jest ze Skypem, który nie daje żadnego powiadomienia. Rozwiązałem to Taskerem, ale nie jest to idealne rozwiązanie. Myślałem, żeby to jeszcze jakoś z pewnym modułem Xposed połączyć, ale mi się aż tak nie chce tego ruszać.