Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was może używa elektrycznej myjki do okien?
Jeśli tak, to jakiej firmy?

Zastanawiam sie, jak duza roznica w jakosci sprzetu i potem uzytkowaniu jest miedzy karcherem, a myjka viledy albo leifheit.
Ma ktos moze jakies doswiadczenia?
Warto kupować karecherowa, gdy vileda jest prawie o 1/3 tansza?

Bede wdzieczna za opinie, jesli ktos cos wie :)

#rozowepaski #niebieskiepaski #dom #agd #kiciochpyta #sprzatanie
agaja - Czy ktoś z Was może używa elektrycznej myjki do okien?
Jeśli tak, to jakiej ...

źródło: comment_3P1JLs0Y0kvu0TKtUCIzi7u70BMZMzN2.jpg

Pobierz
  • 13
@kam15: @chuckmls: @HalfGod: no wlasnie ja mialam okazje karcherową myć i bardzo mi sie to spodobalo. Chcialabym sobie taka kupić, zwlaszcza, ze mycie okien w Krakowie to masakra jakas i na pewno skrociloby to meki :P

Natomiast mnie nie zastanawia, czy sens jest kupic myjke jako taka, a jaka jets roznica pomiędzy poszczegolnymi firmami..
Najprostszy model karchera kosztuje kolo 200zl, a akumulator trzyma chyba ok.25 minut, wiec nieco srednio.
@agaja: też mogę powiedzieć tylko, że Karcher daje radę - i to mocno :D

Karcher bateria trzyma 25 min - ale tak naprawdę do jednej szyby masz go włączonego około 20 sekund. To Ci starczy na 75 szyb na 1 ładowaniu. Spokojnie starcza :) A po co kupować inne wynalazki jak Karcher sprawdzony.
mam Vilede, jak dla mnie jest ok. W Karcherze jest więcej akcesoriów ale sposob działania taki sam-myjesz normalnie a poźniej myjką "ściągasz" wszystko z szyby, nie ma zacieków, u mnie idealnie się sprawdza do mycia kabiny prysznicowej.
Mam karchera, umycie jednego okna to MAX 1-2 minuty, zero smug, wysoka jakość wykonania produktu. Większość takich maszyn mam w domu karchera- włącznie z odkurzaczem. Nigdy nie zawiodły :)