Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki poradźcie coś bo mnie już coś strzela

Jestem introwertykiem. Nie mylić z piwniczakiem, tj lubię kontakt z ludźmi, ale odpowiednio dawkowany/ograniczony w małych grupkach. Kiedyś byłem faktycznie piwniczakiem, no niestety prawie cały licencjat i jeszcze wcześniejsze czasy na tym zmarnowałem. Na szczęście dalej już lepiej

Pierwszy raz w życiu mam mega doła, bo irytuje mnie już fakt że jestem sam. Nie mam z kim iść na spacer czy nawet do durnego sklepu po ciuchy. Nigdy się tak źle nie czułem do tej pory i to trwa już z miesiąc. Siedze wieczorem przed kompem i tępo klikam, nawet mi sie nie chce sprawdzać jakiś newsów
Czasem mi przechodzi jak pójdę porobić swoje hobby czy na piwo ze znajomymi czy ze znajomą na spacer, ale niestety chwilowo. W pracy też kontaktu z ludźmi nie mam praktycznie. Hobby też mam specyficzne, niby sport, ale pomimo tego że jest cholernie popularne to wcale tak dużo ludzi nie widać. Z resztą interakcji nie ma oprócz machnięcia ręką
Nie mam problemu z rozmawianiem, mam znajome, no ale ile razy można je wyciągać na rower, piwo czy spacer, z resztą też nie zawsze chcą. Szczególnie te zaobrączkowane to już w ogóle z wiadomego względu

No i nie wiem czy to już jest ten poziom desperacji żeby instalować #tinder i załamać sie jeszcze bardziej, czy jednak coś z tego może wyjść

Hurrdurr wyjdź do ludzi zacznij biegać - nie, to nie działa

#tfwnogf #zwiazki #gorzkiezale #logikaniebieskichpaskow #zycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: działa ;) wystarczy więcej włożyć chęci. Jakieś kluby biegowe albo może nightrunners, oczywiście mowa o amatorskich klubach, chodź na biegu, spotykasz znajomego zawsze zagadać można i ktoś Cię przedstawi komuś ten potem komuś i dalej się potoczy ;) samo bieganie nic nie da musisz sam zagaić ;)
  • Odpowiedz