Wpis z mikrobloga

Siemka, właśnie z erjotke pracujemy nad nową wersją strony () wygląd niech będzie niespodzianką, ale mamy już 1/2 wyglądu zrobioną i na razie wychodzi dość estetycznie.

Cały kod php jest przepisywany od nowa, czat również. Serwer do streamingu będzie postawiony inaczej, dzięki czemu prawdopodobnie uda nam się zniwelować opóźnienia w playerze HTML5. Na razie wszystko co w tej kwestii osiągnęliśmy to opóźnienie 1 sekundy, ale za to czasem rwie obraz i dźwięk - myślę, że to też ogarniemy.

W samym kodzie był taki burdel, że przepisanie go od nowa zwiększy na pewno wydajność i strona będzie działać szybciej.
Poza tym mamy już kupiony nowy serwer, spokojnie 2 razy mocniejszy od poprzedniego.

Nie wiem kiedy najbliższy stream, najszybciej w okolicach weekendu, ale niczego na 100% nie obiecuję ze względu na prace nad stroną i fakt, że przez cały tydzień były nocne strimy.

Zachęcam do obserwowania nowego tagu dotyczącego streamów -> #misteriusowystream


#misteriusowybot
Pobierz Misterius - Siemka, właśnie z erjotke pracujemy nad nową wersją strony (。◕‿‿◕。) wyglą...
źródło: comment_Gng4sftLMv7t6iGHUgQtAFZ6n4p3DCXW.jpg
  • 60
@xTomjan: Raczej +10 do bycia programistą 15k i odpowiednio -10 dla sprawności psychoruchowej Misteriusa xD -55 do umiejętności pisania w języku Polskim XDDD (Załącza mu się jakiś inny język wtedy i potrzeba tłumacza do tego co pisze na czacie. Prawdopodobnie ma przebłyski z wojny w Afganistanie i #!$%@? w jakimś arabskim języku). XD no i +3 do donejtów i +20 do wrażliwości i śmieszkowania
@xTomjan: nie pije, bo pracuje i jeszzcze obowiazki woku domu mam xD nie chcialbym ciac drzewa pila po chojraczku ( ) normalnie 1 dzien w tygodniu pijam na melo, ale ze sa streamy to 2 dni, jeden na streamie, drugi luzno na melo. tak mi sie poprzestawialo