Wpis z mikrobloga

@riizzlaa O Jezu musiałeś zwracać uwagę, teraz je zobaczyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


No #!$%@? nienawidzę tych flaków, najgorzej jak ktoś ogarniał blanta I dostajesz już odpalonego z takim mokrym brązowym flaki o chuuuuj
  • Odpowiedz
@riizzlaa Dzięki za zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fuuuuuj! Ja jak kręcę blanta w towarzystwie które mało znam to kręcę dwa. Wy sobie palcie po swojemu a ja one mana.

Sorry ale chce zapalić ze smakiem a nie #!$%@?ć się że marchewe robią, że łodygi nikt nie przypali za wczasu itd.
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint dokładnie :) a z takich ciekawostek to kiedyś zczailiśmy kumpla że jak kręci blanty do palenia na spółkę to robi tak że sypie w #!$%@? więcej towaru na cześć która przypadła jemu do palenia od tego czasu nikt mu nie pozwalał kręcić w towarzystwie :)
  • Odpowiedz
@riizzlaa Ho! Ostro koleś leciał xD

To zaś nasz jeden znajomy jak coś ogarnia to zawsze dziabnie małego topka. Wyszło to kiedy każdy brał oprócz niego i się zapomniał że miał nas poprosić abyśmy mu się złożyli i zaczął kręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja raz skręciłem takiego dla śmiechu że tylko w jednym miejscu było palenie. Każdy wziął i mówi że jakieś słabe, ja dostałem wypaliłem trochę
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: ja sie spotykam regularnie z takimi, co robią "tytoniowe" :< nigdy nie czuc smaku palenia
masakra, masakra, masakra
pewnie by sie obrazili, gdybym powiedzial, ze kazdy kreci swoje
i jeszcze nie dosc, ze tytoniowe, to we dwoch podobna ilosc co ja sam, ma-sa-kra
  • Odpowiedz