Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Korzystał ktoś z usług surogatki? Istnieją jakieś półlegalne, ale "profesjonalne" firmy, które się tym zajmują?

Mam obawy związane z tym, że zostanę oszukany w ten sposób, że surogatka nagle postanowi, że zatrzyma moje dziecko i nie dość, że zniszczymy dziecku psychikę, gdy będzie 1/2 na 1/2 w miesiącu u rodziców, którzy się nawet nie znają, to jeszcze (znając polskie Sądy) będę płacił alimenty i najprawdopodobniej nie zostanie mi przyznana opieka (inb4, że alimenty są na dziecko- w mojej wstępnej ocenie kwota alimentów jaka najprawdopodobniej zostałaby zasądzona na moją niekorzyść w tej sprawie zapewniłaby naprawdę dostatnie życie również i matce, jak zapewne całej jej rodzinie), a takich kwasów naprawdę bardzo chciałbym uniknąć.

PS. nie troluję. jestem z Wami na mirko od 6 lat i wiem, że są tu różni ludzie z różnymi doświadczeniami. Gdyby ktoś mógł mi coś podsunąć, ale się wstydził, to zachęcam do postowania via anonimowe

#rodzicielstwo #dzieci #surogatka #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
  • Odpowiedz
@Asterling: Jak dziewczyna nie może zajść w ciążę, to nie ma wyboru. W skrajnych przypadkach "nie może" może oznaczać paniczny, histeryczny lęk, a niekoniecznie - możliwości fizyczne. Zdarza się, że dziewczyna chciałaby mieć dziecko, ale przerażenie jest silniejsze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szukasz surogatki, bo Twoja kobieta nie może/nie chce mieć dzieci? Czy nie masz partnerki? Ja proponuję się jednak wstrzymać. W Polsce jest to nielegalne (właściwie prawnie nieokreślone), zagranicą i owszem, ale kosztuje masakryczne pieniądze.
  • Odpowiedz