Wpis z mikrobloga

no witam witam kochani1111!!!! Streama dzis nie bedzie ani jutro, bo musze odpoczac od tej ciezkiej pracy. Mam dosyc tego ze musze jechac do mamy, jacka znosic ten ciezar psychiczny, a w miedzyczasie zalatwiac sprawy w MC Donaldzie. Wykopp nie rozumie Mnie jak ciezko jest wymyslic cel na streamy, jak dodac inny kolor celu, jak to jest sluchac konie mechaniczne, balwanki mimo ze ja tego nie wylacze dla was bo wlasnie dla was to robie1111!!! Seby juz nie bedzie na streamach, przynajmniej narazie bo jego wyplate wydalem na 3 dniowe SPA dla ludzi z przewleklym rozmiarem nosa dla mojej ukochanej kobiety, mam nadzieje ze ze zdjec mojej kuzynki ludzie nie polapia sie ze to ona i dalej bedziemy sie kochac jak Romeo i Julia a ludzie dostrzega w tamtej kobiecie tylko wielgachny nosek, Malysz? Jak to malysz co Mnie obchodzi ze sie pogodzil z Seba, przeciez te klotnie i tak sa udawane111! Najwazniejsze ze te 2 malpy siedza gdy ja mam dosyc was, tej ciezkiej pracy. Widzimy sie nie wiem kiedy, jak bedzie mi sie chcialo i jak otrzasne sie od tego jak ten koles co dobieral sie do mojej mamy, i nie boli Mnie to ze dobieral sie do mojej matki, boli mnie to ze powiedzial ze zasluguje na lepsze papierosy a przeciez dalem jej ostatnio 100zl1111!! narazie11! widzimy sie na nastepnym kociolku menelixa, lepszym bo bedzie wiekszy energetyk ;DDD
#danielmagical
  • 3