Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie wybrać się w #bieszczady z 3 letnim dzieckiem? Objechalem całe bieszczady wielokrotnie bo mieszkam blisko ale nie mam pomysłu gdzie się wybrać, Solina odpada bo za duży tłok i jest przereklamowana jak Krupówki w Zakopanem jeziorka duszatyńskie też bo z buta trzeba iść w sumie 10km myślałem o mucznym i zagrodzie żubrów ale poza tym tam nie ma większych atrakcji.

Może ktos od mnie z #krosno pomoże dodatkowo #sanok #rzeszow
  • 10
@BiesONE: Nie wiem, ile kilometrów, ale z Przełęczy Wyżna (albo Wyżne - nie pamiętam, ciągle mi się mylą) wchodziłem jakimś krótkim podejściem jakieś 40 minut - tylko do Chatki Puchatka, pogoda potem się popsuła i trzeba było wracać.

Drezyny fajna sprawa, ale jeśli będziesz już w Uhercach, to naprawdę polecam zwiedzanie Ursy. Dziecku się raczej nie spodoba (trochę głośno, ale jak wczoraj byłem to była para z takim malutkim brzdącem i
@BiesONE: może Leśny Zwierzyniec w Lisznej k. Cisnej (przy drodze na Słowację)? Mają tam sarny, jelenie, lisy, dziki, króliki, staw z różnym ptactwem itd., można na miejscu kupić ziarno i nakarmić zwierzaki. Byliśmy po południu i niektórym stworzenia zaczynały przysypiać, więc lepiej trochę wcześniej.
@BiesONE myślę, se dasz radę od strony Przelczy, byłem ostatnio było całkiem spoko, widziałem kilka rodzin z dziećmi, w sensie w nosidelkach. Na chatke Puchatka powinieneś dojść w godzinę, dalej można pójść w tą i z powrotem połoniną :)