Wpis z mikrobloga

W "firmowej" instalacji Hondy masz tylko hands-free. Muzyki nie da się przez to streamować. Za 100 PLN z małym okładem możesz kupić odbiornik bluetooth podłączany do gniazda w schowku i po przestawieniu radia na AUX gra muzyka.
@kurvvawszystkozajete: Absolutnie racja. Dlatego piszę, że 100 i w górę trzeba się szarpnąć. Najlepiej na taki odbiornik, który obsłuży też połączenia telefoniczne oraz będzie szybko się z telefonem łączył po uruchomieniu.
Gdzieś na forum widziałem aftermarketową przeróbkę, gdzie sobie gość własne radio sklecił z porządnym dźwiękiem i odbiornikiem bluetooth.
Ja w tej chwili rozważam zaprojektowanie sobie trzymadełka na walający się tablet Galaxy Note 10.1, co by miał mi robić za navi
@tyVOLEasio: Czy dokładnie w Twojej będzie to musisz sprawdzić, zależy od wyposażenia. Ja to robiłem w starszym Civicu z aftermarketowym radiem i w Accordzie 7.

Ja w tej chwili rozważam zaprojektowanie sobie trzymadełka na walający się tablet Galaxy Note 10.1, co by miał mi robić za navi i multimedia center (taka bieda Tesla :D). Ale czasu brak.


@qdt2k: Robię to od 2014r. Szkice, projekty, zamówienia na ali (tak jak ten
@tyVOLEasio: W schowku, w podłokietniku masz gniazdo aux. O ile mi wiadomo to było standardowe wyposażenie. Licz się jednak, że jak połączysz po kablu to będzie (słyszalnie) gwizdać. Ten typ tak ma.
Bonusowo za kilkaset zeta można było w salonie kupić kabelek z gniazdkiem USB, dzięki czemu można było odtwarzać mp3ki z pendrive. To był szał :D
@kurvvawszystkozajete: Ja nawet projekt szuflady do wkładania projektów mam na stercie wszystkiego :D
@vrillion: "W przypadku Apple konieczne jest korzystanie z urządzenia przy wykorzystaniu domyślnej częstotliwości 96,4 Mhz. Z powodu braku aplikacji, nie ma możliwości zmiany częstotliwości."

A co w wypadku, jeśli na tym paśmie nadaje radio?