Wpis z mikrobloga

Mireczki taka sytuacja: Mam autko (Audi80 B4) ale niestety pękł pasek rozrządu, zawory spotkały się z tłokami i silnik umar.
Wrzuciłem trochę kasy wcześniej w niego i jest tam parę dobrych części które chce odzyskać (częściowo jest już nawet rozebrany). Na stacji demontażu dostanę pewnie 500zł za KOMPLETNE auto - za braki w wadzę doliczają do 10zł/1kg bodajże. Poza silnikiem wszystko sprawne, przez 6 lat użytkowania nie miałem problemów z korozją, na przeglądzie tylko raz się przyczepili o brak świateł tablicy (przetarta wiązka przy bagażniku) Jest gdzieś w #gdansk #trojmiasto auto szrot który odkupi ode mnie taką niekompletną skorupę? Albo chociaż 1000zł za to jak teraz stoi? Macie jakieś polecane kontakty? Jakbym miał rupiecia kupionego za najniższą krajową to bym nawet nie pytał, a tutaj chciałbym odzyskać chociaż kilka % włożonej kasy.
#pytanie #samochody #motoryzacja #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 24
@bargolis: Temat raczej do ogarnięcia podzwoń popytaj. Albo pogadaj z mechanikami u których robiłeś auto, Tobie z zewnątrz szrot raczej nie powie co i jak, a mechanik może Ciebie uwiarygodnić albo dowiedzieć się za flaszkę czegoś.