Wpis z mikrobloga

KUWRa, stało się, zostałem oswiecony, długo mi to zajęło ale musze stwierdzić, że :


Postanowiłem wypunktowac swoje narzekania bo sam nie wiem ile ich jest.
1. Wchodzę do przedziału a jakaś stara baba leży oczywiście bez butów rozwalona na trzech miejscach i stopy oczywiście na moim
2. Mówię sobie nienajgorzej jedziemy w 5 osób ale oczywiście przedział pełny był za chwilę
3. Przedział pełny oczywiście brak klimatyzacji ale przy oknie siedzi gowniak lvl 10 który się przeziebi jak się utworzy okno
4. OK to można w korytarzu otworzyć i drzwi od przedziału, ale na korytarzu co?


5. A wracając do gowniaka to tak jak w dniu świra próbuje złapać chociaż te 30 sekund bez gadania ale nie daje rady
6. Jakby tego było mało stara baba otworzyła drzwi przedziału i zaczęła wcinać bułkę z pasztetem z psa zielonego razem z obora

Trochę tego wyszło , ostatnio dużo jeżdżę pociągami i nie zdarzyło mi się nic takiego dlaczego ?


Uważajcie na pociągi z przedzialami
#podrozojzwykopem #gorzkiezale #pkp #pociagi
  • 5
@Jeszcze_jak: teraz pomyśl jak oni widzieli Ciebie. Wsiada taki tym i z kwaśną miną na innych łypie wzrkiem. Nic mu nie pasuje...

Tak serio to tak jest jak się jedzie z innymi. Polecam samochód, albo piwnicę.
@gorfobrut kwaśnej miny nie mam a do tego co opisałem oczy mi nie potrzebne starczyło mi nawet rigczu żeby nie robić zdjęć a co do samej podróży to taka mam prace i dostaje zwrot za przejazdy pociągiem ale za samochód juz nie...

@Nonejm jak mówiłem na korytarzu solidnie trąca moczem także mimo wszystko chyba lepiej w środku