Wpis z mikrobloga

Halo Mirki z #prawo, mam umowę zlecenie do końca wrzesnia, praca w zwykłym sklepie, co miesiac grafik itp w umówię nie mam napisanego żadnego szczegółu związanego z okresem wypowiedzenia, czyli obowiązuje to co w kodeksie cywilnym wiec moge kiedy chce. Rozumiem ze nie bede miał żadnych problemów od pracodawcy jeżeli mimo pojawienia sie grafiku na sierpień do końca miesiąca (lipca) moge złożyć wypowiedzenie?
  • 7
@zielone_szekle: nawet jak ma zapisane coś o okresie wypowiedzenia i karach, to jak pracodawca będzie chciał to egzekwować to ma problem, bo to jest umowa cywilna więc nie obowiązuje prawo pracy. Jeżeli będzie chciał wykazać przed sądem, że byłeś pracownikiem to będzie miał lekki problem xD

@cartmam: Mimo wszystko lepiej nie pal za sobą mostów i daj znać chwilkę wcześniej. No chyba, że obóz pracy to bez litości.
@zielone_szekle: w umowie nic nie ma na temat okresu wypowiedzenia, juz sprawdzone.

@Khazarr: można troche tak powiedziec ze to obóz Heh, bardziej mi szkoda chłopaków co zostają ale kierownik sam sie nie kwapi do znalezienie coraz malejącej ekipy.

Z tego co ogolnie wyczytałem to w sumie jak przepracuje to co miałem (w sensie cały lipiec ) i póki nie bede miał nic na sierpień to powinno sie obyć bez przypałów.