Wpis z mikrobloga

Murki z #rzeszow możecie polecić dobrą szkołę do nauki angielskiego?
Jestem na solidnym poziomie B2. Głównie interesuje mnie szkoła gdzie nabiorę nawyku swobodnego porozumiewania się w tym języku. Gramatyka średnio mnie interesuje.
Bez problemu mogę oglądać filmy i seriale, czytać artukuły po angielsku, ale mam problem z mówieniem, bo wychodzi mi to średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rzeszow #naukaangielskiego #angielski
  • 10
@rysiek1337 ja polece apke HelloTalk, wpisujesz swoj jezyk ojczysty oraz ten ktorego chcesz sie uczyc. Apka automatycznie poda Ci ludzi z jezykiem ojczystym ktorego chcesz sie uczyc, a ktorzy sa chca sie uczyc Twojego. Win win situation :) for free
@r50_: Jak w praktyce wygląda zostanie takim opiekunem? Ile mniej więcej czasu trzeba tygodniowo takim osobom poświęcać? Ciekawy pomysł ogólnie, ale sam się zastanawiam jak z czasem, bo jak trzeba z nimi spędzać codziennie czas i być przygotowanym na telefon w każdej chwili to może to być dość uciążliwe.
@Miasekk jak chcesz to możesz brać udział w grze miejskiej. Oni dostają wskazówki co to za miejsce a Ty musisz ich zaprowadzić. Np musisz wytłumaczyć co to jest (w wolnym tłumaczeniu) big pussy monument xD o jak tam dojść. Lub stadio stali lub sucha fontanna. Oprowadzasz ich po mieście i tlumaczysz co to jest lub też możesz jakas historie z danym miejscem powiedzieć. Organizujemy też bezplatne wyjścia do filharmonii i Ty idziesz