Wpis z mikrobloga

ehh Mireczki, do pewnego momentu byłam nawet skłonna umówić się z z kimś z wykopu, no bo dlaczego nie? Mowia, że trzeba dać każdemu szansę. Ale po tym co mi co niektorzy wypisują na PW to aż się odechciewa. A potem krzyczycie, że #rozowepaski to takie złe i powstaje tak powszechna na tym portalu mizoginia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio myślicie, że jak po wysłaniu max 5 wiadomości proponujecie (a wlasciwie sugerujecie, ale w dosc oczywisty sposob) seks to dziewczyny sie rozbieraja i "fapuja" czy co tam robia rozowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) do Waszych avatarow? Nie jestem przeciwniczką przygodnego seksu ale c`'mon dajcie się chociaż poznać no i jesli ma to byc "przygoda" to jednak wygląd tu odgrywa istotną rolę. A przedstawianie się jako Don Pablo, mimo że masz na imie po prostu Paweł nie robi z Ciebie macho #pdk

Albo gdy pytacie czy mozna sie jakos ze mna spotkac. Na cholerę te podchody, facet powinien być stanowczy, nikt nie lubi cieplych kluch ktore same nie wiedza czego chca. Zaproponuj mi kawę (chociaz preferuje piwo :P) to sie umowie, a nie jakies "czy bylaby mozliwosc".

Ale i tak moim faworytem są widoczne podchody. Chcecie byc tacy niby "nie chodzi mi o spotkanie, zaproponuje jak troche popiszemy, to wyjdzie ze podczas rozmowy to wyjdzie, ze chce sie z Toba spotkac bo fajnie mi sie z Toba pisze", mimo ze juz od pierwszej wiadomosci kierujecie rozmowe na temat spotkania. Serio to widac i wtedy odpisuje juz tylko z grzecznosci. Jesli w pewnym momencie przestalam odpisywac to juz wiesz dlaczego :-)

Rozmowa czy zarty o seksie sa spoko, o ile nie przekroczy sie granicy juz na samym poczatku. Wulgarne slownictwo moze pociagac kochanke ale nie swiezo poznana osobe na mirko xD

Oczywiscie wciaz jestem sklonna (to nie oferta xD) umowic sie z kims przez internet ale c'mon zainteresujcie mnie soba i sprawcie zebym chciala sie z Wami spotkac. Serio :-)

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz
źródło: comment_P553NtsmxnA5DWY0iGIBTN6gCsvJsyu0.jpg
  • 236