Wpis z mikrobloga

@Eleganty:
Jedziemy 2:22 gówno prawda :D... 2x oznacza NIE 2MB block ale 2x1MB + 2x3MB(Segwit data) = 8MB na DYSKU /// 8 MB
Chłopak jebnął sie tylko 4x ale ok...

Następne będzie miał mega ficzery , tak będzie miał ale ludzie którzy tworzyli Segwita i są megamózgami nie będą tego kontynuować : ) Bitmain zastąpi 100 deweloperów, Gazikiem :D
WOW szczepan - ZAJEBISCIE :D...
Lece kupować bitcoina dziś... co może pojść
@WeselnyGiermek00: skąd masz pewność że Core odejdzie? A jeśli nie będzie forka ani 01.08 ani w listopadzie to myślisz że devy nagle się obrażą sprzedadzą wszystkie Bitcoiny i pójdą robić jakiegoś altcoina? Przecież dalej będą mieli BTC I dalej będą mieli motywację finansową żeby go rozwijać bo jeśli odejdą to ich bitcoiny spadną na łeb na szyję.
Segwit2x nie jest idealnym rozwiązaniem ale ja już nie chce czekać kolejne dwa lata
A jeśli nie będzie forka ani 01.08 ani w listopadzie to myślisz że devy nagle się obrażą sprzedadzą wszystkie Bitcoiny i pójdą robić jakiegoś altcoina?


@szanow: Jest post post na reddicie LukeJr, że jak segwit 2x wejdzie to chłopaki z core nie widzą wiecej sensu w rozwijaniu projektu ale najpierw zmiana POW jak będzie trzeba.

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/6l31eu/will_core_devs_quit_if_frankensegwit_segwit2x/

następny głos:

https://www.reddit.com/r/btc/comments/41j818/core_dev_umaaku7_is_on_the_front_page_today_for/

Jak się uprzesz to znajdziesz więcej : ) na pewno.

Btw. Skąd
bo jeśli odejdą to ich bitcoiny spadną na łeb na szyję.


@szanow: A właśnie nie wiem czy wiesz ale z tego co powtarza Tone Vane (taki speaker co zna kilku ludzi z Core ) on twierdzi że wiekszość nie ma kasy umoczonej w BTC. Chłopaki to jako eksperyment naukowy go traktują nie są "handlarzami" część z nich ma płacone w BTC. Andreas A. on twierdzi, ze niewiele ma BTC a najwięcej
@WeselnyGiermek00: niepokoi mnie ten brak finansowej motywacji u Core. Nie mają stawki w grze...
Definicja Segwit2x którą dałeś jest jedynie opinią Luke Jr, który btw. jest niezłym trolem. Więc przestań się czepiać.

A skoro oglądasz Tonego to pewnie wiesz ze rynek chce Segwita... Jak widać nawet Segwit2x... (nie bronię go...)
Definicja Segwit2x którą dałeś jest jedynie opinią Luke Jr, który btw. jest niezłym trolem. Więc przestań się czepiać.


@szanow: ...trolem ? bo czyta kod ? zresztą nie tylko on tłumaczył że 2x to nie 2MB np Jimmy Song..
Dla mnie 2MB : ) a 8MB to róznica ale ok juz sie nie czepiam.

Jak widać nawet Segwit2x...


Nom z tym 2x to się przekonamy za 3miesiące jak to rynek wycenia. Dziś