Wpis z mikrobloga

Co roku obiecuje sobie że będę kupował mniej książek, żebym potem nie musiał w wakacje wozić wszystkich do domu... W tym roku znowu się nie udało, a cześć z tych które przywiozłem nie mieści się na żadnej półce :(, dlatego mam do oddania:
-Wiedzmin: ostatnie życzenie (duplikat, dostałem całą serię w twardej oprawie).
-Wiedźmin: Miecz przeznaczenia (duplikat).
-Miecz shannary (pierwsza cześć sagi, w sumie klasyka fantasy).
-Ja, inkwizytor sługa boży (opowiadania o Mordimerze).
-Ślepnąc od świateł (miękka okładka, moim zdaniem druga ciekawa książka Żulczyka zaraz po "wzgórze psów").
Wszystkie książki w perfekt stanie- czytane w okładkach bo dostaje #!$%@? jak widzę, że mam gdzieś zagiętą stronę.
Najchętniej oddam jednej osobie bo nie sram złotem żeby opłacić wysyłkę każdej z osobna ().

Nie taguje rozdajo, zależy mi żeby książki trafiły do kogoś kto je przeczyta.
#ksiazki #czytajzwykopem
  • 82
@SymbiotX: tak średnio me klimaty ale jak by było to by się zajrzało ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wiedźmina to bym przytulił z tym że to chyba nie są w chronologii pierwsze książki. kiedyś sie za to zabiore
@SymbiotX: o widzisz kiedyś to wiedziałem bo się przymierzałem do przeczytania miałem co prawda audiobooki ale to tylko ostateczność do auta czy coś ;D jednak wole książkę no i skończyło sie na tym że zamiast wiedźmina to odsłuchałem Trylogie husycką ale bodaj chyba tylko boży wojownicy czyli od środka :D ogólnie wrażenia były pierwszo rzędne. ale wiadomo jak to bywa pozniej sie zapomniało doczytać
@Cyfranek: też sie przymierzałem, ale uznałem że za mało czytam a ceny czytników ktore mnie wtedy interesowały były spore (jak już kupić to porządnie) ogólnie to orientujesz sie aktualnie co warto kupić dalej tylko kindle ? jesli tak to który model ?
@vismaiorr: Trylogia Husycka moim zdaniem jest nawet lepsza od sagi o wiedźminie. Polecam też sagę "Pan lodowego ogrodu" jak lubisz takie klimaty, to już w ogóle bije wiedźmina na głowę :D. Szukaj starszego wydania PLO ze szkicami Daniela Grzeszkiewicza, wrzucam ci małą próbkę..
@Cyfranek: Ja nadal liczę, że dorobię się domu/mieszkania z pokojem przeznaczonym tylko i wyłącznie pod książki :D.
Próbowałem kiedyś czytać wykorzystując tablet... Tragedia. Chociaż często myślę nad
Pobierz SymbiotX - @vismaiorr: Trylogia Husycka moim zdaniem jest nawet lepsza od sagi o wied...
źródło: comment_dHiJu2P29cedLPNpV16adAMvCONOHuAe.jpg