Wpis z mikrobloga

Jakim cudem PO ma jeszcze jakieś poparcie? Co za debil chce jeszcze głosować to śmierdzące g...no i jego klony? Ja rozumiem, że ktoś może nie lubić PiSu, rozumiem, że kiedyś ktoś popełnił błąd i na nich kiedyś głosował, ale żeby jeszcze teraz głosować na PO to trzeba być po prostu kompletnym kretynem po tym wszystkim co wyszło. Już wolałbym żeby Kononowicz rządził Polską niż PO. Jak ta partia może mieć drugie poparcie po PiSie jeszcze?

#zlodzieje #polityka #po #pis #wybory #ciekawostki #polska #swiat
Pobierz rasowecytaty - Jakim cudem PO ma jeszcze jakieś poparcie? Co za debil chce jeszcze gł...
źródło: comment_CpAjbHmpui8zb6cqXu3KvUE6qbw4khkD.jpg
  • 9
Co za debil chce jeszcze głosować to śmierdzące g...no i jego klony?


@rasowecytaty: https://www.wykop.pl/wpis/25275703/bardzo-podoba-mi-sie-co-robi-pis-z-sadami-niech-ro/

Bardzo podoba mi się co robi PiS z sądami. Niech rozgoni tą bandę sędziowską, złodziei i te całe kliki postsowieckie, ich dzieci i wnuków. Jak trzeba to niech napuści na nich policję i wojsko nawet jak od stołka nie będą chcieli się odkleić. Demokracja? Mam dość być "demokratycznie okradanym" przez te postkomunistyczne złodziejskie, często nie-polskie, kliki i
A po co komu trójpodział władzy i demokracja. Najpierw niech naprawią kraj, a potem można wprowadzać stopniowo demokrację. Najpierw niech rozgonią tych złodziei i tyle.


@rasowecytaty: po co komu fundament, najpierw niech dach zbuduja zeby nie padalo.
Najtandetniejszy i najprostszy umyslowo polityczny troll jakiego tu ostatnio widzialem. Poziom forum zaleznej.