Wpis z mikrobloga

no i spieprzyliście temat doszczętnie. Gdybyście nie spalili zapału tych faktycznie potencjalnie zaangażowanych ludzi sztucznie rozdętymi akcjami w obronie Szczerby, Caracali, Bolka Wałęsy itp. to może w istotnych kwestiach ktoś by za Wami poszedł. W chwili obecnej Wasza wiarygodność jest poniżej poziomu gleby i oprócz partyjnych młodzieżówek i esbeckich kombatantów nie pójdzie z Wami absolutnie nikt. Ludzie widzą, że nie jest tak źle jak im to wmawialiście i jeżeli pojawia się faktycznie problem to już jest znieczulica. Dominującą wśród "gminu" postawą w chwili obecnej jest "poczekajmy do wyborów, zobaczymy jaki będzie efekt ich rządów" i tego nie przeskoczycie. Oczywistym jest, że ta władza - mimo, że propolska - jest kulawa i przydałby się im czasem kopniak w tyłek, ale kopiąc ją nieustannie spapraliście temat. Czasem zastanawiam się, czy u sterów Waszych środowisk Kaczyński nie ma swojej piątej kolumny, bo trudno mi uwierzyć w tak jawną samorodną głupotę.

BTW - podobnie działa mechanizm w sprawie tzw. uchodźców. Nazywając w ten sposób jawnych migrantów ekonomicznych zniszczyliście w ludziach szlachetną wolę niesienia pomocy tym prawdziwie potrzebującym. Antyteza Wolanda

#neuropa #stopdobrejzmianie #polityka
  • 4
Czasem zastanawiam się, czy u sterów Waszych środowisk Kaczyński nie ma swojej piątej kolumny, bo trudno mi uwierzyć w tak jawną samorodną głupotę.


@4tek: Oczywiście, że ma. W KOD miał i ma. Ale cieszy mnie, że nawet ty zaczynasz widzieć, ze coś jest nie halo. Tylko że zamiast gasić pożar, grymasisz, że strażak niedomyty i z gęby mu śmierdzi.
@Andreth: niestety wiem, że ostatnią rzeczą, na której zależy temu "strażakowi" jest zgaszenie pożaru stąd w życiu nie stanąłbym z nim ramię w ramię. EDIT: Pisząc o kaczystowskiej agenturze miałem na myśli głupotę tej stałej antypisiej nagonki, którą sama tutaj intensywnie uprawiasz. Jesteś wtyką?