Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody, zaczynamy od Gearbest i najniższej cena do tej pory na:

Laptop Xiaomi Air 13 w cenie 615,99$ z kodem XMAIRIV (bez refa)
I tradycyjnie dla szczęśliwców:
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 371,99$ z kodem Mi64GDF (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 444,99$ z kodem PlusKH4G (bez refa)
OnePlus 5 8/128GB w cenie 549,99$ z kodem nePlus4G (bez refa)
^^ Liczba sztuk, jak zwykle limitowana, a promocja rozpoczyna się o 13:00.
Oprócz tego:
Inteligentna żarówka Xiaomi Yeelight-biała w cenie 9,99$ z kodem 3RDGB27 (bez refa) - od godziny 14:00
Słuchawki Xiaomi Piston Fresh w cenie 3,99$ z kodem AFFOXPI (bez refa) - więcej słuchawek tutaj
Plecak Xiaomi 20l w cenie 22,99$ z kodem XMB830 (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 w cenie 379,99$ z kodem Gbxmste (bez refa)
Błyskawiczna wyprzedaż codziennie aktualizowana lista produktów, jak latarki, telefony, ładowarki (bez refa)

Bardzo dobre promocje na telefony w Banggood:
Xiaomi Mi6 6/128 GB ceramiczny czarny w cenie 480,69$ z kodem phone (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/16GB w cenie 112,04$ z kodem 7BGESRN4X16 (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 Global 4/64GB w cenie 314,74$ z kodem 7BGESMN264 (bez refa)
Elektryczny mop Xiaomi w cenie 133,33$ (bez refa)

Tomtop:
Kamera do monitoringu Xiaomi XiaoFang 1080P w cenie 15,99$ z kodem DSPACXF (bez refa)

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #air13 #mi6 #tomtop
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody, zaczynamy od Gearbest i najniższej cena d...

źródło: comment_BYfZF0NYmYQ0mUG5Iqs6ksaVHlux1GoN.gif

Pobierz
  • 27
Wołam zainteresowanych (95) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @