Wpis z mikrobloga

Chyba nigdy nie bylem prawdziwie szczesliwy, zawsze z tylu glowy siedzialy nerwy o cos i tak przez cale zycie. Jak bedzie w szkole, jak bedzie w pracy, jak bedzie nawet na imprezie. Zawsze mialem uczucie lęku i nigdy nie bylem wyluzowany do konca. Przez to ze wszystkim radzilem sobie gorzej niz gdybym o to sie nie denerwował i kółko sie zamyka. Chyba taka moja natura i tyle.
#oswiadczenie #depresja
  • 39
@syluch W sytuacji, gdy życie właściwie się układa lecz jest mało czasu na leczenie, można nieco odpuścić. Stres, a właściwie ciągła gotowość do stresowych sytuacji jest wprost proporcjonalny do poziomu aktualnej depresji.
Jednak trzeba patrzeć nieco w przyszłość i, gdy czas pozwoli zacząć się leczyć.
żeby postawić pierwszy krok i zdecydować się na wizytę u lekarza znajdzie się zawsze miliard powodów przeciw. Jeśli nie byłeś nigdy u psychiatry to zaręczam Tobie że to bardzo przyjemna i bezstresowa sprawa. Wchodzisz mówisz co jest niee tak, kilka pytań bez ogromnego ekshibicjonizmu prywatności, przepisanie leków i po miesiącu jesteś jak noeonarodzony. Za 3 h mam wizytę kontrolna. Wszystko git;) 3mam kciuki Mirku za ciebie. Trzeba czasem zadbać o swoje zdrowie