Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ponad 30 lat żyję na tym świecie i nigdy nie miałem dziewczyny. Nie wiem co to związki, randki, przytulenia, kiedy dziewczyna martwi się i dba o mnie, troszczy się, zależy jej na mnie.
O seksie to nawet nie wspomnę. Zero, a płatny seks mnie nie interesuje. Tyle lat straconych.
Próbowałem kiedyś coś w sobie zmienić, chodziłem też na kurs tańca, ale bez rezultatów.
Jest mi z tym po prostu smutno i źle.
Ja pier... piszę to, bo zwyczajnie muszę to w końcu z siebie wyrzucić.

#tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś czarodziejem, Mireczku.

A tak serio - pewnie jest coś z Tobą nie tak. Jesteś brzydki, nudny, niepewny siebie, biedny, nie masz zainteresowań i tak dalej i tak dalej. Ile z tego trafiłem?

Grunt to wiedzieć, co jest nie tak aby to potem poprawić. Co robisz, aby próbować kogoś mieć?
Grunt, to się nie poddawać.


@MyPhilosophy: Wy zawsze tak gadacie, jakby to poczucie bycia śmieciem, które co jakiś czas znajduje kolejne potwierdzenia, to było nic takiego. Gadacie też, że randkowanie i generalnie poznawanie nowych ludzi, to frajda i przyjemność.

No to teraz postaw się w miejscu człowieka, którego interakcje społeczne niekiedy aż fizycznie bolą i spróbuj pójść z tym na jakąś randkę, imprezę, czy w ogóle w jakieś miejsce, gdzie możesz
@AnonimoweMirkoWyznania: spróbuj a może Ci się uda tak:

Olać wszystko dookoła. Nie wierzę, że w tym wieku nie masz już dobrze płatnej roboty. To "#!$%@? społeczne" takich ludzi jak Ty zwykle uwidacznia się właśnie tym, że kasy nie brakuje tylko kompletny brak motywacji. Nie wiem czy tak z Tobą ale często to się zdarza ogólnie u tych wyobcowanych.Chociaż piszesz, że chodzisz na siłkę więc to trochę się nie klei..

34 lata
No to teraz postaw się w miejscu człowieka, którego interakcje społeczne niekiedy aż fizycznie bolą i spróbuj pójść z tym na jakąś randkę, imprezę, czy w ogóle w jakieś miejsce, gdzie możesz kogoś poznać. To nie jest przyjemne, nie ma mowy o relaksie, czy zabawie, bo twój organizm reaguje defensywnie wobec innych ludzi. I co możesz z tym zrobić? No żreć leki, chodzić na terapie i próbować naprawić swój mózg. A jak