Wpis z mikrobloga

#xiaomi

Mirczaski tak siedze od wcozraj i mam ciezki dylemat. Zastanawiam sie czy tak pod koniec miesiaca da sie wyrwac Mi6 do 1300-1400zl?

Bo tak biedny siedze i rowazam Mi5 cz Mi6 jednak troche meczy mnie to ;P Mi5 na pewno fajna o ile nie fajniejsza bo ma zlacze minijack, lepszy aparat, stabilizacje obrazu.

Naogladalem sie smiesnzych panow z jutuba, ktorzy lamia te Mi5 jak chca a Mi6 nie poddaje sie. No i z porownan to Mi6 jednak gorsze zdjecia i filmiki z tego co ogladam. No i Mi6 brak LTE tego B20?

Telefon bylby na 2-3 no 4 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 19
lepszy aparat, stabilizacje obrazu.


@KlapekKubota: Mi6 ma moim zdaniem lepszy aparat od Mi5 i ma lepszą stabilizacje

ktorzy lamia te Mi5 jak chca


a widziałeś te filmy gdzie Mi5 się nie łamie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i Mi6 brak LTE tego B20?


tak, tak samo jak Mi5

Zastanawiam sie czy tak pod koniec miesiaca da sie wyrwac Mi6 do 1300-1400zl?


jak załapiesz się na kupon na
@Andczej: a moga go dokrecic oprogramowaniem?

Podobno flagowce lepiej kupowac pol roku po bo sa dorobione bardziej... w sumie tak to wyglad (czarny) bardziej mi sie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko ten brack minijack mnie zastanawia chodz tez widzialem przejsciowki USBC -> minijack

Zastanawiam sie jak bedzie tez ze wsparciem. Na pewno fajnie ze bateria wieszka - wiecej pokemonow ( ͡° ͜ʖ ͡°
@KlapekKubota: nie wiem

w sumie tak to wyglad (czarny) bardziej mi sie podoba


za pół roku to już może nie być czarnego koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tez widzialem przejsciowki USBC -> minijack


jest w zestawie
@Andczej: juz zrobili tak z mi5 ale widzialem ze mozna kupic i obudowy na tyl i szklo czarne na przod ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wyginanie to akurat moze byc wazne bo hmmm czesto zdarza mi sie siasc na telefonei albo mi wypadnie dlatego co miesiac szklo na ekranie zmieniam ( ͜͡ʖ ͡€)

Czyli brak minijacka da sie przezyc noszac przejsciowki.... Bo by
Zastanawiam sie jak bedzie tez ze wsparciem. Na pewno fajnie ze bateria wieszka - wiecej pokemonow


@KlapekKubota: nie tylko, sam procesor jest dość znacznie bardziej energooszczędny od poprzednika z mi5.

a moga go dokrecic oprogramowaniem?


jeśli chodzi o custom romy jak najbardziej są i będą na oba, Xiaomi ma ogromne wsparcie społeczności, na równi, a może i większe niż OnePlusy czyli numer 1.

Sam się powoli czaję na Mi6, Snapdragon 835
@KlapekKubota: płynne działanie będzie w obu bo oba flagowce więc już swój poziom reprezentują. Samo otwieranie aplikacji też już możliwe że nic nie znacząca w codziennym użytkowaniu różnica bo tu w grę wchodzi rodzaj pamięci i mamy UFS 2.1 vs 2.0, to są zwykle różnice rzędu 0,2-0,3s przy odpalaniu apek, przy grach można już ją zauważyć bo procek coś robi. Główna różnica to właśnie energooszczędność bo mamy zysk zarówno na procku