Wpis z mikrobloga

@Tosh ja się pogodziłem z tym że solo wyżej niż platyna nie zrobię. Tobie też to radzę i nie graj rankedów solo, chyba że zmienisz podejście i zaczniesz mieć #!$%@? jak ja. System solo Q jest jak rzut kostką w tej grze. Gorzej niż w Hearthstone ;-)
@benethor: Nie mówię o byciu IGL czy dostosowaniu SoloQ pod siebie. Po prostu odpalając competitive oczekiwałbym minimalnej współpracy od reszty graczy. Jak wzniośle i pouczająco brzmi "git gut" itd., tak niestety, ale OW to gra zespołowa i jeśli pozostała 5 nie ma najmniejszej chęci na współpracę to sam gówno zdziałam.

Chcesz mieć co innego w teamie to albo sam #!$%@?,


Z chęcią to robię. Tylko że jeśli wtedy team traci tanka
@Tosh: Większym problemem niż torb jest gracz taki jak ty, który się o tego torba obraża.
Na koncie z platyną/diamentem gram tylko dps i nie patrzę na to co pickuje team. Utrzymuję się w randze bo na tym poziomie potrafię grać dps. Na innym koncie z masterem gram innymi klasami i też się utrzymuję bo potrafię nimi grac na tym poziomie (dps już nie). Jeśli faktycznie jesteś na randze odpowiedniej dla
@Trollica: pewnie, nie zawsze sie da wykerować #!$%@? zwierzęta które nie budują skilla bo brzydzą się mainowaniem czegokolwiek(chociażby roli), ale w szerszej perspektywie jeśli potrafisz grać na poziomie danej rangi, to na poziomie tej rangi się bez problemu utrzymasz. A w silverze gdzie OPa miejsce i gdzie celować nie umie nikt to Torbjorn wiedzący że ma nie tylko wieżyczkę jest na większości dystasów drugim najlepszym DPSem po Pharze(która dobrze użyta bezapelacyjnie