Wpis z mikrobloga

Słuchajcie. Powoli zaczynają mnie denerwować spotkania na Tinderze gdy się okazuje, że dziewczyna na zdjęciu była zupełnie inna! Mam za sobą 4 spotkania, a dwóch dziewczyn to w ogóle nie poznałem! Jak można tak bezczelnie edytować fotki. Fakt, jedna z nich miała tylko jedno zdjęcie więc mogłem poprosić o więcej. Mimo wszystko to jakaś plaga.

Postanowiłem zrobić mała zemstę.
2 miesiące temu założyłem fejkowe konto z modelem, z fajną bryką, (ok. 70-80% swipow konczy się sparowaniem). Odziwo 3 laski z tych 4 , z którymi wczesniej się ustawiłem też dały mnie na prawo. Zacząłem miłą gadkę z wszystkimi. Dodałem, ze jadę na wakacje na Malediwy , ale samemu tak smutno.
Niektóre z nich już nalegają na spotkanie.

Poza tym piszę jeszcze z jakimiś atencjuszkami, szukające sponsora, które pierwsze napisały. W sumie jest z 30 osób. Co chwilę każda pisze więc nie nadążam odpisywać. (Mam ponad 830 par).

Powoli zaczynam realizować swoj plan, a jest on następujący. W najblizszą sobotę przed południem (gdy nie ma ruchu) umówię wszystkie dziewczyny na tą samą godzinę w "własnym pubie" (gdzie pracuję jako barman) . Już nie mogę doczekać sie reakcji swojej i szefuncia, który mówił, że mało dziewczyn coś do nas przychodzi.
To się zdziwi.
Mam nadzieję, że dostaną nauczkę bezczelne kłamczuchy i blacharki. Niech to będzie dobra nauczka dla nich.

Dalszy ciąg relacji w sobotę wieczorem. Dostępny będzie również zapis z monitoringu ;)
Chyba zesram się ze śmiechu.

#tinder #logikarozowychpaskow
  • 343
  • Odpowiedz
@Pitertore: tak mi się skojarzyło z klasykiem

Mężatka z przygodnie poznanym kochankiem baraszkują w łóżku, a tu nagle mąż puka do drzwi. Kobieta zaczyna modlić się do Boga, aby cos uczynił, że zrobi wszystko, co ten zechce, jeśli tylko mąż jej nie przyłapie na zdradzie. Bóg po zastanowieniu zgadza się, aczkolwiek pod jednym warunkiem - ze kobieta umrze topiąc się. Kobieta się zgadza i kochanek znika. Mąż wchodzi do domu niczego
  • Odpowiedz
@Pitertore: to radzę Ci pamietać, żeby w telefonie wyłączyć powiadomienia dla tindera. Inaczej - namierza Cię i zlinczują.
A, możesz zyskać dodatkową sympatię szefa mowiąc, żeby sobie znalazł coś, bo pełno napalonych loszek dzisiaj będzie. Najlepiej wcześniej zapowiedz, to się zdąży chłopak odświeżyć i przyszykować
  • Odpowiedz