Wpis z mikrobloga

mi5s


@brzytew: Wlasnie siedzialem dzis w pracy i patrze Mi5 ma kilka odmian od s, c , prime, s plus i troche zglupialem czym sie roznia ;) Czytalem ze Mi5 ma problem z LTE... W sumie jesli Mi5s to ten 64GB/128GB i 4GB RAM :)
@KlapekKubota:
jest wersja 5,15" mi5s jest wersja plus mi5s czyli ma ekran 5,7" wersja prime moze miec wiecej ramu bo sa warianty 3gb i 4gb i trzeba dokladnie patrzec to mi5C to calkiem co innego i ma duzo gorszy procesor i do tego trzeba ladnie sie nameczyc zeby 3G dzialalo w polsce takze nie polecam
Ten 5,7" to kolos juz jest. z Mi5s nie bedzie zadnych problemow z LTE itd? Wlasnie na aliexpress ogladam 64GB z 4GB RAM.

jest jeszcze Mi5 Pro ktory ma gorilla glass, z tego co widze reszta ma zwykle szklo. Obecnie w posiadaniu S4 mam i gorille cenie bo nie raz mi telefon upadal... a szklo wymieniam raz w miesiacu takze pudelko musialem sciagac od chinola ;P
@KlapekKubota: poczytaj o tym lte bo niby siedzisz na necie a bzdury klepiesz...
Mi5c odpada, bo tak nie chce mi sie tłumaczyc.
Skoro 5cali to mi5 albo mi5s, roznia sie tylko ramem i miejscem, jedni twierdza ze s robi lepsze fotki inni ze samo 5. Obudowa to jest raczej niuans.
Jak cebula ma sie zgadzac kupuj mi5 za 200$ w tej cenie raczej nie znajdziesz nic lepszego.
@KlapekKubota powiem Ci ze siedzę od dwóch dni na mi5, przeszedłem z 3s i wracam do 3s. Bateria baterią, ale ten czytnik domyślnie nie aktywny... 3/10 odblokowań nie rozpozna palca bo jakoś dziwnie przyłożę czy coś, I już kilka razy dodawałem od nowa palec I ciągle to samo. A w 3s nie miałem takich problemów.