Wpis z mikrobloga

@Emqu: to bardziej mu pomaga niż przeszkadza, bo tak czy inaczej jakieś mieszkanie znajdzie a tak to byśmy mieli potencjalne miejsca które może wynajmować
  • Odpowiedz
@Emqu: Wow, jakaż to męskość wśród członków tego waszego projektu - potraficie zrujnować komuś życie jednym tekstem - aż mnie bicepsy od waszej potęgi bolą!
Błagam, Białystok to jedno miasto - ma ich jeszcze od #!$%@? do wyboru.
Skoro wykop jest taki mocny napiszcie do wszystkich na OLX!
Dziwie się, że ta strona jeszcze nie została zamknięta przez nękania.
Hejt - jakaś część rozumie, przyłącza się lub dyskutuje próbą obrony tej
  • Odpowiedz
@m00neyymann:
Tak, właśnie tak!
Pisz ,,XD'' mówiąc mi, że masz totalnie w dupie moją wypowiedź - jeżeli tak właśnie jest pomiń ją, a nie rób z siebie osobę ważną która zobaczyła ,,adwokata'' i nie wypowiada się pisząc jakiś skrót - takie coś jest żałosne! :p
Już lepsze jest obrażanie - wy się najecie, a ja przy gorącym kakao zacznę wymyślać lek dla obłąkanych! - brzmi jak plan, co nie panie m000000000000000000000000000000neyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyymannnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • Odpowiedz
@sqrtx: Co Ci tu napisać xD
Wygląda na to, że nie masz pojęcia jak działa Internet skoro dziwisz się, że większość ludzi ma Cię i Twoje zdanie w dupie.
Patologie z yt należy usuwać.
A Rafonowi pokazać, że nie jest nietykalny.
  • Odpowiedz
@techo: Nie jestem jego kumplem, a nawet najzwyczajniej bym go nie bronił przy zwykłych hejtach - grożenie śmiercią, oraz niszczenie mu życia nie jest już czymś normalnym.
Jeżeli nadal uważacie, że te wasze plusiki które dostajecie przy obrażaniu kogoś oznacza waszą rację, mylicie się - plusują was dokładnie tacy intelektualnie jak wy.
@Zielski: Jak wyżej, nie bronie go, a ty robisz tylko pokazujesz swój idiotyzm, pozdrawiam!
@F4eddy: W końcu
  • Odpowiedz
@sqrtx: Nie grozimy mu śmiercią. Uwierz, gdy przeprosi każdy się od niego odczepi
Nie popieram Daniela, który coraz bardziej wydaje się robić na chodzącego ideała, który to wohoho ile nie zrobił ile nie pomógł.
Ale powiedz mi, co mnie obchodzi czy ktoś go denerwuje czy nie? Życie to nie bajka, nie każdy będzie w stosunku do niego miły tylko dlatego że książę tak chce. Tu się liczy tylko to, że odwala
  • Odpowiedz