Wpis z mikrobloga

Przeglądam otomoto w celu znalezienia swojego przyszłego autka, a tu takie coś. Ogłoszenie Golfa V GTI, i na zdjęciach silnik BEZ FILTRU POWIETRZA! W opisie sprzedawca chwali że taki zadbany, stuningowany w profesjonalnej firmie. A #!$%@? nie zauważył wielkiej dziury przy silniku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I jak tu teraz kupić fajną furkę, która nie była tak traktowana? Szukam fajnego hot hatcha do 25k. Jak myślicie, ma to sens i coś się da znaleźć, czy same takie kwiatki?

#motoryzacja #samochody #volkswagen #golf
PanMirek - Przeglądam otomoto w celu znalezienia swojego przyszłego autka, a tu takie...

źródło: comment_9Q56ATQqHHPMpG3C5niVhiQEH2vHh0UZ.jpg

Pobierz
  • 17
@PanMirek jak szukałem auta to znalazłem ofertę audi a3, wszystko spoko ale na jednym zdjęciu coś mi nie pasowało bo wydawało się jakby nie było przedniego zderzaka, jak zadzwoniłem to oczywiście dużo pytań zadałem i na sam koniec zostawiłem sobie czy auto ma zderzak przedni, pan już zamienił się w Janusza momentalnie i słyszałem ten chytry wąsaty śmiech i słowa: tak tak, jakby zderzaka mogło nie być, musi być. No i już
@zygus2: Hmm... Mechanikiem nie jestem. Jako że w astrze filtr jest daleko od silnika, za tą rurą, to przyjąłem że tu też. Zdziwiła mnie za to wielka pustka i nie zatkana dziura wychodząca od silnika xD
@zygus2: Jak miałeś golfa z tym silnikiem, to może coś opowiesz? Jakieś większe problemy były? Poczytałem trochę o nim i niby ten silnik jako nowa technologia ma trochę bolączek.

Oj no. Wielka dziura w miejscu pobierania powietrza mnie zmyliła ( ͡° ʖ̯ ͡°)