Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy skąd ta nienawiść do Ukraińców? Na mirko ciągle przewijają się się memy jaka to Ukraina nie jest żałosna. Ruskie trole? Debile? Mam paru znajomych Ukraińców i są to spoko ludzie nie żadne odmieńce. Czym różni się taki Ukrainiec od Polaka jadącego na saksy? Oczywiście wszystko się zaczęło kiedy Ruscy wjechali na teren Ukrainy i oczywiście jest to przypadek xD Nie wstyd wam plusującym to gówno, że jesteście marionetkami w rękach ruskich trolli?

Milion pytań bez odpowiedzi

#ukraina #patologiazewsi
  • 114
Ciekawe ilu Azjatow sie przewija, bo jakos przez caly rok nie slyszalem o zadnym przez nich popelnionym przestepstwie w Polsce.


@lubielizacosy: Po prostu nie ma mody na nagonke na Wietnamczyków i nawet nie docieraja do Ciebie informacje o ich przewinieniach.
A przestepstwa są mimo wielokrotnie mniejszej liczby Wietnamczyków i Chińczyków niz Ukraińców.
Z ostatniego roku -
Zabójstwo - klik
Zaopatrywanie gangów w narkotyki klik
Plantacja narkotyków -klik
Nielegalne kasyna -
@Kiedys_Mialem_Fejm: Ja jako tako nic do nich nie mam, ale pozostał mi pewien niesmak gdy miałem z nimi kontakt na studiach. Uważali się za nie wiadomo kogo, polska taka #!$%@?, ale tutaj macie #!$%@? itp. teksty były normą.
No i na studiach poświęcano im więcej czasu niż nam, co było mega #!$%@?ące. Zajęcia 1,5 godziny, dla nas 30 minut a dla garstki ukraińców godzina bo trzeba było im wszystko specjalnie tłumaczyć
@Zielony34: a Wy wiecznie #!$%@? o historii i honorze xD Zrozum że nie każdemu ukraińcowi w głowie Bandera, mordowanie Lachów i pokrywanie flagi UPA krwią polskich ludzi. Większość z nich to normalni, pozytywnie nastawieni ludzie którzy są wdzięczni Polakom że mogą tutaj przebywać i pracować. No ale, do tego trzeba faktycznie takiego znaleźć zamiast powtarzać bzdury z prawackich portalików
@Kiedys_Mialem_Fejm: odpowiadam:

otoz polske i ukraine (a raczej ukraincow) wiaze historia i pewne malo wesole perypetie i nie mowie tutaj tylko o wolyniu ale glownie jednak wolyn

bardzo smutna sprawa ten wolyn - rzez dokonana przez banderowcow. no wiec cala nienawisc bierze sie z tego, ze ostatnio banderyzm sie szerzy na ukrainie i staje sie dosc popularny, bedac gloszonym przez elity i politykow ukrainskich ktorzy maluja bandere na bohatera

chyba nietrudno