Wpis z mikrobloga

Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Przez to często brzmi przekonująco, jeśli wypowiada się na jakieś tematy, o których samemu się nie ma większego pojęcia, ale w gruncie rzeczy to jest taki wujek Staszek, co to się #!$%@? zna na wszystkim, bo sobie na chłopski rozum coś wykombinował, co mu pasuje pod tezę. W dodatku nie potrafi się zamknąć, nawet kiedy rozmawia z kimś, kto ma faktyczną wiedzę. Ideologia, naginanie faktów pod swoje tezy i totalna bezczelność, oraz brak poczucia żenady. Już mi się nawet jego programów nie chce oglądać, bo w sumie trzeba by wszystko werywfikować. Inaczej nie wiadomo ile swoich bzdur tam przemyca.

Wcześniej też #!$%@?, ale dywagacje naukowe od 12:54 wygrywają :/
https://youtu.be/S7R5LpsaL5I?t=12m54s

#cejrowski #szczepienia #nauka #bekazprawakow #bekazpodludzi
Corranh - Cejrowski to jednak jest idiota. Ma gadane i przyjemnie się go słucha. Prze...

źródło: comment_spM47LPVze2bOvglq1Idzy19t8VA1cJS.jpg

Pobierz
  • 122
oj tam, ale przyjemnie się słucha. Miałem takiego nauczyciela historii w licbazie. Miał swój zestaw bajek, który wciskał kolejnym rocznikom (a które zapewne sam usłyszał na studiach). Trzeba było te jego historię brać przez palce, ale miał dar ładnego gadania, więc i tak wszyscy go słuchali.


@bluehawaii91: Tylko z drugiej strony w takiej sytuacji nie wiesz, które jego słowa są prawdą i są oparte na wiedzy naukowej, a które są taką
@RVRE_PEPE: Ja też, ale do cholery jest tak, że nie da się znać na wszystkim. Po to się ogladda te jego programy żeby w fajnej formie się czegoś dowiedzieć. Przy jego podejściu do faktów to skąd wiesz, czy nie pociska Ci bzdur równiez a temat indian w amazońskiej dżungli? Ja nie wiem i średnio mi się chce po kazdym programie konfrontować to z innymi źródłami, a jednocześnie już wolę o czymś
@Corranh on o tych podróżniczych i kulturowych sprawach też ma #!$%@? pojęcie. Kiedyś w programie o Texasie (czy jakimś tam stanie USA gdzie każdy ma broń) był przed barem gdzie wisiała tabliczka z gnatem i Cejrowski z miną znawcy objaśniał, że w tym barze właściciel ma broń i jak mu się nie podobasz to może cię zastrzelić i #!$%@?, nie to co w Polsce cywilizowanym kraju, a potem ktoś na wypoku tłumaczył,
@Corranh: Byłem kiedyś na jego występie, coś ala stand-up. I w sumie nie było żadnych problemów z tym co mówił. Poopowiadał trochę o meksyku, pożartował. Kompletnie nie wchodził na tematy dyskusyjne. Po prostu zwykła czysta rozrywka. Trochę inaczej sprawa ma się książkami, bo tam przemyca od groma swoich poglądów i przemyśleń. Nie jest to oczywiście nic złego bo ma do tego prawo w końcu to jego książka. Problemem jest natomiast to,
Po to się ogladda te jego programy żeby w fajnej formie się czegoś dowiedzieć. Przy jego podejściu do faktów to skąd wiesz, czy nie pociska Ci bzdur równiez a temat indian w amazońskiej dżungli?


@Corranh: Chodzi o to że jak najbardziej POCISKA BZUDRY!
Najszybciej wyszło to w odcinku o Teksasie, bo ludzie angielski znają i mogli zweryfikować - z Indianami jest trudniej, więc można wymyślać cokolwiek, nikt nie mówi sprawdzam.
@Corranh: najśmieszniejsze, to ze co chwila mówi jak to w Polsce nie ma wolności, ze obywatel powinien robić co chce, Państwo wszystkiego zakazuje a to obywatele powinni sami decydować o wszystkim, wolna amerykanka a potem sam ma ból dupy o dokładnie wszystko:
- hurr durr zagraniczne nazwy sklepów leroj merlin skąd ja mam wiedzieć jak to wymówić, nie mam obowiązku znać francuskiego!!!
- hurr durr ludzie są głupi bo chodzą na
@wojtek_bez_portek: on podobnie jak cała branża podróżnicza, ma ekipę która kontaktuje się z "specjalistami", pisze scenariusz, zbiera fakty, a główny celebryta to tylko powtarza i lśni mądrością przed kamerą. Oficjalnie, cała wiedza jest "konsultowana" ze specjalistami xD.

Poziom tego wszystkiego jest różny i gówna wychodzą jak temat jest bardziej popularny, albo kogoś personalnie uderza, np. wspomniany bar, czy gównoburza z buddystami.
@Corranh to jest dobry moment na #pasta
wchodzi cejrowski do murzyna
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
- A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI