Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vgf_: zaplusiłem Cię, #!$%@? ciekawe jaka by była różnica między prostym claptonem 2x0,32*0,08 a tym. Bo jakbym miał taką plecionkę robić to po 10 min by mnie #!$%@? strzelił.
Podaj parametry drutów.
Tego claptona też.
@Skogyr: druty w obu braidach to kA1 0.2mm, flattened clapton 0.4/0.15 troche przeszlifowany przed rozbiciem mlotkiem i postawieniem na sztorc. ogolnie z doswiadczenia braidy maja mocniejsze #!$%@?/mocniejszy throat hit i zazwyczaj szybciej wstaja niz clapton, chociaz ten wyszedl spory. zastanawiam sie, czy to 5loop czy 7loop, bo wczoraj bylem lekko 'zmeczony' jak sie bawilem i ni chu chu nie pamietam.
@vgf_: czyli nie dla mnie, bo przy chain waping wyplułbym gardło. Ale może oduczyłbym się trzymać non stop parownik w gębie.
Kiedyś może spróbuję, ale perspektywa kręcenia plecionki z wiązki 0,2-0,15mm przyprawia mnie o mdłości.
Szanuję za cierpliwość :D
@Skogyr: nie jest tak zle, tylko trzeba sie wprowadzic w odpowiedni stan umyslu. pozniej na autopilocie jedziesz. ;-) i polecam rekawiczki - wszystko ponizej 0.25 zrobi Ci tatara z paluchow.
@vgf_: kiedyś jak obejrzałem jak robili na YT w rękawiczkach to pomyślałem, że ich #!$%@?ło. W momencie jak wziąłem drut 0.15 to już wiedziałem po co są rękawiczki...
@qwed: jakis czas temu robilem 5loop na podwojonych petlach z 0.1 bez rekawiczek... zrobilem 3cm braida i poszlo wszystko w kubel, a paluchy jeszcze mi sie nie wygoily. 1/10 nie polecam. ;-)
@vgf_: kiepska sprawa. Mi się rzadko kiedy cchce robić 5 loop, 3 loop na szybko można zrobić i nie działa tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwed: musze pokombinowac troche ze sprzetem - przymierzam sie do zrobienia czegos w stylu 15loop na 0.1. ale to juz bez wizyty w castoramie i zbudowaniu jakiegos riga "tkackiego" raczej sie nie uda. ;-)
@vgf_: imo nawet jak to wyjdzie to będzie gigantyczna masa drutu do rozgrzania i podejrzewam też, że ciężko będzie pętle zaciągnąć odpowiednio mocno żeby się trzymało i nie rozwaliło.