Wpis z mikrobloga

Jak komuś nie pasuje obecna meta i brak balansu w #gwint to polecam zagranie w #shadowverse gra oferuje:
-lepszy balans,
-mało rng,
-masę darmowych rzeczy(takich jak 40 pakietów po przejściu tutorialu, darmowy tryb przygody,codzienne nagrody za same logowanie i wiele więcej)
-szybkie rozgrywki,
-wielkie community, które zbliża się do 10 milionów użytkowników
-aplikacje mobilną
-developerów z rozumem i godnością człowieka
Jedna z lepszych karcianek na rynku i aż boli brak jej popularności w polskim community.
wołam też #hearthstone bo pewnie też mają go dosyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
e.....9 - Jak komuś nie pasuje obecna meta i brak balansu w #gwint to polecam zagrani...

źródło: comment_NWtKEDFkwm0ZmPisv22IUDQxpM5uQiw9.jpg

Pobierz
  • 28
@Jan_K: Wg mnie w karciankach najważniejszy jest gameplay, gdybym chciał grać w gry dla grafiki to bym pograł w wiedzmina 3 czy gta V.
Nie rozumiem czemu skreślać karciankę przez szatę graficzną i głupie uprzedzenia.
@ejadaz689: I to jest całkiem sensowne podejście, jeśli już grałeś w różne karcianki i poszukujesz jakiejś z najlepszą według Ciebie mechaniką, w pełni to rozumiem. Ale jest też na pewno sporo ludzi, którzy ogólnie w karcianki nie grali, a grają w takiego Gwinta, czy HSa, bo są to gry związane z interesującym ich światem (i pasującą do tego grafiką). Także przyciągnięcie casualowego gracza do gry z lore, który go nie interesuje
@ejadaz689: Jeżeli ktoś w tym momencie zniechęca się gwintem to moim zdaniem ma bardzo dziwne podejście. Gra ma wiele jeszcze przed sobą, bardzo krótko jeszcze jest na rynku, wciąż mimo wszystko jest to beta i Redzi muszą się wiele nauczyć jeśli chodzi o karcianki. Twój post sugerować może, że gwint się już nie zmieni i zawsze będzie niezbalansowany (swoją drogą, weź siądź i zbalansuj grę ot tak), a sam wiesz, że
@ejadaz689: grałem w HS, karciankę Skyrim, Duel Champions, jakoś polską i teraz gram w Gwinta. Chciałem spróbować zagrać w to ale chińsko bajkowy styl mnie odpycha. Może mają fajną mechanikę i balans ale wygląd mnie po prostu odpycha. Wierzę też, że Gwint naprawi wszystkie błędy
Jeżeli ktoś w tym momencie zniechęca się gwintem to moim zdaniem ma bardzo dziwne podejście


@Queltas: Obecnie dużo graczy powyżej 2500 mmr nie czuje żadnej motywacji grania rankedów skoro meta to praktycznie SK vs Monster i fatalny system rankingowy gdzie niektórzy graczy przy 65% winrate wychodzą na 0 z MMR.

. Gra ma wiele jeszcze przed sobą, bardzo krótko jeszcze jest na rynku, wciąż mimo wszystko jest to beta i Redzi