Wpis z mikrobloga

@lolikon: @zgroza199: obrażajcie Boga, obrażajcie Jezusa. OK, możecie przyjąć taką #!$%@? hipotezę, że nie ma Jezusa, nie ma Boga. W porządku. Ale #!$%@? jeżeli on jest. Jeżeli umrzecie, jeżeli On wam się przedstawi, pokaże wam co wy ty #!$%@? piszecie. I co wy mówicie? Posracie się #!$%@?. Posracie się #!$%@? obiecuję wam to
@zgroza199: Współczuję waszych #!$%@? mózgów. Przepraszam raczej #!$%@? brak #!$%@? tych mózgów. Bo jeżeli ktoś nie wierzy to OK #!$%@? to. Jeżeli ty masz jakiegoś swojego Allaha #!$%@? Budde to ja nie wejdę na stronę do kogoś kto #!$%@? kocha Allaha czy Budde i nie będę mu wrzucał bo ty jesteś #!$%@?. Jeżeli ktoś wierzy w Jana Pawła Drugiego czy w Jezusa niech sobie wierzy niech mi nie wchodzi w drogę.
@Kimchi: XD rozumiem że takie rzeczy jak bycie uczciwym na co dzień itp nie mają już żadnego znaczenia i ulegają natychmiastowemu zamazaniu jeśli ktoś wrzucił gdzieś kiedyś obrazek z papajem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zgroza199: Piszta se #!$%@? dalej. Mam to w piździe. Ja i tak wierzę w Boga, w Jezusa mam #!$%@? kochającą rodzinę, córkę. W #!$%@? was mam! Pisać #!$%@? najgorsze głupoty. A wy tu mówicie o miłosierdziu, że i co ja mam nadstawić drugi policzek? Dupę wam mogę nadstawić żebyście oblizali. Co ja będę leżał, będziecie mnie kopać oczerniać moją wiarę #!$%@?? Co wy myślicie, że katole to są #!$%@? jakieś cioty?