Wpis z mikrobloga

@CichyGlosZTyluGlowy: a kawę pijesz? Albo herbatę? Tak tylko zauważę, że kofeina również jest substancją psychoaktywną. A może jak sie przeziębisz, to bierzesz jakiś tabcin czy gripex. O kutfa: pseudoefydryna... Nie daj boże używasz silnie halucynogennej gałki muszkatołowej. Masakra nie?

Cały świat pełen ćpunów...
@CichyGlosZTyluGlowy: bardzo mi wszystko jedno jedno z tego powodu.
@npsr: na 3v spokojnie lata, na mechanika nie ma sensu zakladac bo przypali pewnie. wypaliles hotspoty/dokreciles srubki po wypaleniu? moze gdzies capa gezalka dotyka, bo inaczej nie wyrzucaloby "check atomizer".
@vgf_: wypaliłem. Śrubek nie zmieniałem, bo w sumie praktycznie nie miałem okazji poużywać tego tanka. Ale spróbuję powymieniać co się da, poczyścić i polecież na mniejszych mocach. Ale poniżej 25Watt to tak słabo to to paruje bym powiedział :/
@npsr: Ammit ma małe kanały na liquid, zapewne problem z transportem, ja bym celował w grzałki, pojedynczego drutu dla tego parownika, chyba l, że masz egzotyczne druty z owijką 36-40awg, to można próbować

W ostateczności powiększ kanały
@vgf_: maszynowa bo byłem w sklepie akurat i tak jakoś wyszło ze wziąłem smak zajebisty chmurką tez, tylko cholera jasna szybka mi pękła w moim ijoy tornado (,) i pale normalnie jak w rda ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw zna ktoś gdzie owa tubkę kupic ?
@vgf_ dzięki cumplu! Ograniczyłem watkę i trochę cieknie (pewnie przesadziłem) ale da się grzać :) chociaż boję się podkręcić powyżej 30W ,ale póki co trzecie napełnienie i daje radę :)
@vgf_ obecnie cieknie jakby miał okres życia :( Właśnie smakiem zabija smoka v8 a smok mi zabija ogniwa w joytechu :( Reszta sprzętu też mi nawala... No nie mam farta :( Nie wiesz może gdzie gdzie kupić te górne uszczelki od wlewu do tv8?
@npsr: szklo do vaporesso to nie wiem, ale uszczwlki do tfv8 na allegro lataja. albo zadzwon do np sofly z wrocka, moze sa w stanie sciagnac od dystybutora.