Wpis z mikrobloga

@BongoBong: raczej popełniłem błąd wynikający z pośpiechu - więc tak masz racje użyłem złego określenia i zachowałem się jak idiota który na każdego prawicowca krzyczy że jest nazistą - za co serdecznie przepraszam jeśli cię uraziłem.

@grubson234567: w zasadzie mam cię na czarnej liście od czasu gdy parę razy napisałeś bez dowodu że jestem ruskim trollem, ale odpiszę. Gówno obchodzi mnie twoje zdanie na jakikolwiek temat.
raczej popełniłem błąd wynikający z pośpiechu - więc tak masz racje użyłem złego określenia i zachowałem się jak idiota który na każdego prawicowca krzyczy że jest nazistą - za co serdecznie przepraszam jeśli cię uraziłem.


@Aeny: Nie uraziłeś mnie. Zwyczajnie nie lubię, gdy ludzie używają słów jak popadnie. Gdy język zamiast narzędziem intelektualnej komunikacji staje się narzędziem komunikacji emocjonalnej.

Nadal rozkminiam w jaki sposób pośpiech może wpłynąć na powstanie takiego błędu.
@Aeny: wiesz Sławek Grubcio czasami zapomina wsiąść tabletek. A wtedy jak z kapelusza wyskakują oficerowie prowadzący, psychoprawacy ze zleceniami na niego itp itd. Ciężki przypadek ale element wypokowego folkloru. Wiec proszę sie, trzymaj Sławka na czarnolisto i nie denerwuj.
@tixe_: Jest i w tym właśnie rzecz. Poseł PO jako przykład tego co się dzieje dał zdjęcie z tego co robiła policja za ich czasów. W sprawie tego policjanta na zdjęciu zapadł wyrok skazujący.