Wpis z mikrobloga

Oj, dawno się tak nie wnerwiłem.. tzn od czasu jak załapał bootloopa po aktualizacji do #!$%@? firmware..
Telefon dzwoni, gra muzyka, endomondo i zachciało mi się zdjęcia.. i zonk - nie da się, apka się wykłada. No to restart
Super, aparat działa. Ale #!$%@?ło mi wszystkie kontakty i smsy!!!
Miał ktoś tak? Ostatni stabilny firmware, uptime gdzieś pewnie z 7-8 dni

Microsoft ty bulwo! Jesteście na najlepszej drodze, żebym opuścił #bojowkawindowsphone
Edit: a teraz po restarcie mam kontakty, ale straciłem smsy z ostatnich 8 dni czyli pewnie backup robiłem przed aktualizacją
  • 9
@brmstufldigart: miałem dokładnie to samo, kontakty odzyskałem po hard resecie, a esemesy z ostatnich dni poszły w #!$%@?. Ogólnie po ostatniej dużej aktualizacji są dziwne zwiechy, szczególnie na przeglądarce. Powoli szykuję się na przesiadkę na jakiegoś chinczyka, bo tego szrotu od microsoftu już nawet nie sprzedają w co lepszych sklepach internetowych
@brmstufldigart: Jest coś na rzeczy. Ostatnie aktualizacje przyniosły więcej szkód niż zalet. Dość powiedzieć że jako wieloletni użytkownik tego systemu, wczoraj po raz pierwszy wyjąłem baterię aby uwalić słuchawkę. Pozostaje tylko liczyć na to że pojawi się update który naprawi te błędy z którymi zmagamy się teraz.
@sodomek: na reddicie nikt się nie skarży, chociaż czasem ludzie z pierdołami się produkują..
Ja od tego telefonu nie oczekuję nowych funkcjonalności.. ja chcę tylko, żeby od uaktualnienia do uaktualnienia nie trzeba go było resetować tak jak kiedyś ;-)
@brmstufldigart: Przy aktualizacjach najlepiej zresetować telefon do fabrycznych i potem przywrócić kopie.
Wiem że pewnie część aplikacji nie wspiera kopii no ale co zrobić...
Ja już się przesiadłem na Oneplus, i nie żałuje, chociaż gdyby tak systemu nie skopali i zachęcili jakoś jeszcze do robienia i aktualizowania aplikacji pewnie kupiłbym lumie 950xl...