Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wracając do domu, przechodziłem obok apteki w której pracuje naduroczaładnapani, pomyslalem, że sprawdzę czy dziś ma zmianę bo ostatnio jak jej szukałem to miała wolne, no to się wracam patrze"- jest

-"tylko co chce kupić, co mi potrzebne, witamina c jest przecież potrzebna każdemu.

Wszedłem była długa kolejka, zdążyłem na nią trochę popatrzeć, była zmeczona i trochę roztargniona, ale cudna jak za pierwszym razem.
Z momentem uświadomienia sobie, że przedemna tylko 2 osoby poprawiłem włosy.
Odprowadzilem ja jeszcze kilka razy wzrokiem na zaplecze i stwierdziłem, że po siłowni wyglądam jak kupa mokrego gówna i mądrego to też nic nie powiem, z reszta o co bym zapytal miałbym zostawić karteczkę...tak wróciłem do domu przegrany.

Różowe, jak się do tego zabrać, żeby nie wyszło sztucznie, żeby nie wyszło #!$%@?..

#logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #podrozujzwykopem
  • 14

@dejwis

@kola1703 dobrze prawi, potrenuj na jakichś z którymi spotkasz się raz i nie weźmiesz numeru telefonu, w jakichś okolicznościach imprezowych czy coś, to po prostu wyrabia pewność siebie, jeśli jej nie masz tak ogólem w poznawaniu nowych ludzi. tylko że to się wtedy trochę sport z tego robi i nie każdy musi chcieć się tak "uczyć"

na pewno będzie sztucznie jak to za bardzo wcześniej przemyślisz, a i tak przygotuj się
@dejwis powodzenia Mirku, mnóstwo takich okazji w życiu odpuściłem i długo byłem przegrywem. Dlatego tak mi zależało Ci to przekazać, bo myślę ze wiem jak się czujesz. Później zainteresowałem się technikami retorycznymi i pierwszy rozowy do którego podszedlem z prawdziwą pewnością siebie jest ze mną 9 rok :) najważniejsza jest szczerość, reszta przyjdzie sama
@sevenofnine erystyka Schopenhauera, "Pojedynek na słowa" Marek Kochan. To pierwsze książki które przeczytałem. Wierzę w organiczne nabywanie umiejętności​, a nie wyuczenie się ich na sztywno. Widzę siłę w kwiecistym ale precyzyjnym wysławianiu sie. Trzeba rzucać sie na głęboką wodę i trenować.


Ostatnio miałem pierwsza okazję wypowiadać się spontanicznie przed 200 osobowa widownia i pomimo że niewiele wniosłem to po zejściu ze sceny obcy ludzie podchodzili do mnie i mówili że mam zajebista
@dejwis: ja bym trochę ponecil, zeby wybadać sytuacje i stworzyć dobre okoliczności. Jak zaprosisz ja, jeszcze przy tłumie ludzi w kolejce, to może być zaskoczona, zmieszana i zbyt duże ryzyko kosza. Polecam np. przez kilka dni codziennie przychodzić do niej po te witaminę C. Daje głowę, ze zapamięta i sama zagada odnośnie tej witaminki:). W końcu przyjdziesz, wyczai cię w kolejce, bedzie wymiana wzorku i uśmiechów - i wtedy wal z