Wpis z mikrobloga

Ależ oni #!$%@? hoga to się w głowie nie mieści. Przecież ta postać z TOPki grywalności spadła na sam dół.

Hook Any - Strzał w ryj - sleep, nara
Hook Mercy - Strzał w ryj - Odlatujemy w #!$%@?
Hook Soldiera - Strzałw ryj - heal i #!$%@?
Hook Tracer - Strzał w ryj (nawet tych 150 dmg nie robi) - blink lub cofka, nara
Hook Widow - Strzal w ryj - hak w #!$%@?, nara
Hook Mcree - Strzał w ryj - flashbang, nara
Hook Pharah - Strzał w ryj - #!$%@? w niebiosa
Hook Reaper - Strzał w ryj - #!$%@?, nara
Hook Junkrat - Strzał w ryj - puapka/c4, #!$%@?, nara

Ogólnie teraz jedynie(przynajmniej mi) udaje się zabić spokojnie Zenyatte, Hanzo i Sombre.

Ja wiem, że wcześniejsze combo hook+strzał było dosyć mocne, no ale kuźwa, mogli dać dłuższy CD na hooka czy coś, a nie nerfić aż tak mocno. Niby strzela szybciej, ale co z tego jak DMG jest gówniany.

Trochę marudzę, ale nie lubię jak nerfią moje ulubione postacie :P
#overwatch
  • 11
  • Odpowiedz
@Junpei1948: wait wtf. Hanzo i sombre jesteś w stanie ubić? Ja nijak a próbowałem bardzo wielu kombinacji
Mi się udaje ubić mcree (hook+ strzał +melee) i lucio (hook + IDEALNY strzał + melee) starym combosem. Reszta postaci spokojnie jest w stanie #!$%@?ć, no zena da się dobić bo jest powolny
Teraz trzeba robić prawy+prawy+prawy+hook+strzał+melee a i tak nie wiesz czy ubijesz

#!$%@? go strasznie bo nie daje funu hog w tej
  • Odpowiedz
@rdy: Z hanzo problemów jako takich nie mam o ile nie stoi blisko czegoś, na co może się wspiąć. Sombra jak to sombra. Jak nie ma gdzieś TP rozstawionego to łatwo ubić. O Lucio nawet nie wspominam, bo ten nawet przed nerfem potrafił przeżyć bez idealnego strzału. Teraz to trza mieć niesamowite szczęście żeby go zabić combem hook+strzał.

Muszę jeszcze trochę posprawdzać, czy bardziej się opłaca hook-strzał-meele, czy hook-strzał-strzał odkąd zwiększyli
  • Odpowiedz
@makaladu dokładnie. Teraz Winston to podstawa w teamie.

Może nerf trochę zbyt surowy, ale spójrzmy prawdzie w oczy - hog to tank, a nie działał jak tank. Zmutowany dps, i ja się cieszę, że nie zabija już na raz. Bo z całym szacunkiem, ale jeśli ja gram winstonem czy reinem i gdy po jego combie zostaje mi ledwo co 100 hp to chyba coś tu jest nie tak ( ͡° ͜
  • Odpowiedz