Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki, mam do sprzedania MacBook'a Pro 13' Retina 2.7GHz /8GB/128GB SSD ( szczegółowa specyfikacja tutaj: https://support.apple.com/kb/SP715?viewlocale=pl_PL&locale=en_GB ).

MacBooka jest w idealnym stanie sprzętowym oraz wizualnym, nie posiada żadnych zadrapań, rysek ani skaz. Aktualnie jest w fabrycznym pudełku oraz czeka na nowego właściciela. Bateria wytrzymuje 8-9h przy ciągłej pracy. Sprzedaje jedynie dlatego że potrzebuje Maka z większym ekranem. W pudełku wszystko co daje producent + dodaje torbę Tonino Lamborghini która jest bardzo wygodna oraz idealna do przenoszenia komputera.

Więcej zdjęć oraz informacji udzielę na priv bądź telefonicznie.

#sprzedam #macbook #apple #ios #laptopy
ypaul - Witam Mireczki, mam do sprzedania MacBook'a Pro 13' Retina 2.7GHz /8GB/128GB ...

źródło: comment_iHTlG3EEOiAKqXpDuxFXXxMAYXkWFhbM.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@y_paul: myślałem ze ludzie używający macOS mają rozum i godność człowieka ale widzę ze nie trzeba być biednym żeby robić tajemnice z ceny przedmiotu który chcesz sprzedać.
I tak podałeś cenę gdzieś nisko w komentarzach jakby nie można było w pierwszym poście.
  • Odpowiedz
za tyle to się kupi najnowszego MSI Leopard z 8GB DDR4, i5 7300HQ i GTX1050, tyle ze fullhd wyswietlacz ;) ssd i hdd, z klawiaturą zrobiona z steelseries, audio stereo + subwoofer.
  • Odpowiedz
@SomeOneSpecial: Doskonale wiem, że wykop to nie głównie portal do sprzedaży rzeczy natomiast, aby rozwiązać ten problem są wprowadzone tagi, zgłąb może wiedzę o nich. Nie szukam naiwnego, ogłoszenie jest przejrzyste oraz jasne, nie wiem, w czym problem. Czuje się zaszczycony, że zalogowałeś się, aby napisać komentarz w moim wpisie: )

@Strz3lo: Niestety nie, preferuje tylko i wyłącznie komputery przenośne. iMac, którego posiadasz to dobra maszyna z pewnością znajdziesz kogoś,
  • Odpowiedz
@xbonio: wiesz, wstawiles jakiegos linka do maca, ktory nie wyglada na najlepiej utrzymanego wizualnie, a poza tym OP dorzuca dodatki, pudelko. Poza tym uwazażam, ze takie komentowanie z linkami do randomów z allegro, tylko po to aby udowodnic, ze znalazles tanszy niz proponowany jest wieśniackie. Nie jestes zainteresowany kupnem, to nikt Ci nie każe kupowac. Takie konwersacje to mozesz sobie prowadzic z Januszami na OLX
  • Odpowiedz