Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produkty:

W Gearbest:
Lenovo Zuk Z2 Pro 6/128GB w cenie 259,99$ z kodem ZUHZ2 (bez refa)
Trójramienny, kolorowy Fidget Spinner w cenie 1,35$ z kodem TBCSSP (bez refa)
Dron DJI Spark Mini biały w cenie 529,99$ z kodem GBSpark (bez refa) o 50$ taniej, niż wczoraj
LeTV LeEco Le 2 X520 3/32 GB w cenie 118,99$ (bez refa)
ONEPLUS 3T 6/64GB Global w cenie 389,99$ z kodem OnePlusK (bez refa) - A dzisiaj już premiera OnePlus 5
Xiaomi Mi Pad 3 4/64GB w cenie 218,99$ z kodem Gearbest01 (bez refa)
Ładowarka samochodowa CHUWI Ublue C-100 na 2 USB w cenie 6,99$ (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem Mi5HGS (bez refa) - (kod Mi54GBK czy GBMI5H może także później znowu działać)
W przypadku produktów z magazynu CN - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minmalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty.

W Banggood:
tym razem tutaj promocja na #sluchawki od #xiaomi:
Słuchawki Xiaomi Hybrid Dual Drivers w cenie 14,88$ z kodem 68a397 (bez refa)
Słuchawki Xiaomi Hybrid Pro w cenie 19,52$ z kodem 6BGESMHP (bez refa)
Uniwersalny przełącznik Wifi Sonoff w cenie 4,40$ z kodem 5BGESSN (bez refa)
Lenovo P2 4/64GB w cenie 236,54$ z kodem phone (bez refa)
Lenovo ZUK Z2 Pro 6/128GB w cenie 269,99$ (bez refa)
Przy zamówieniu warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#lenovo #zuk #oneplus #mi5 #fidgetspinner #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produk...

źródło: comment_nimWgoGshn16eVqD8YSrBV29PaEEWC0q.jpg

Pobierz
  • 39
Wołam zainteresowanych (70) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@wojtek-johndoe: Flat - poczta rejestrowana, darmowa - singapurska lub europejska (najprawdopodobniej łotewska), długi czas nadejścia, szansa na VAT 50%.
Expediteg - kurier DHL, 6$, czas 3-10 dni roboczych, szansa na VAT także 50% (przy czym może się trafić, że zamiast pełnego VATu będzie niższy z deklaracji do zapłacenia w agencji celnej DHL z ominięciem WER).
Expediteg - kurier DHL, 6$, czas 3-10 dni roboczych, szansa na VAT także 50% (przy czym może się trafić, że zamiast pełnego VATu będzie niższy z deklaracji do zapłacenia w agencji celnej DHL z ominięciem WER).


@rybak_fischermann: chwila, mówisz, że u DHL jest 50% sansy nie zapłacenia VATu zupełnie?