Wpis z mikrobloga

40 minut do odlotu, a debile już ustawili się w kolejkę na 100 metrów, choć bramka wciąż zamknięta. Przecież każdy ma przypisane miejsce, nie ma kto pierwszy, ten lepszy i każdy wejdzie xD

Nigdy nie zrozumiem xD

#ryanair #latanie
  • 116
  • Odpowiedz
@Maciek5000 nigdy nie leciałem, dlatego pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) chętnie zobaczyłbym taką cebulową inbę z oburzoną Grażyną która sama sobie wybrała miejsce bo tak xD ciekawe czy takie akcje w ogóle mają miejsce
  • Odpowiedz
@enforcer: No to takie bardzo Typical, albo kiedy na karcie pokładowej ma zaznaczone ze zalecane jest wchodzenie przednim wejściem a on #!$%@? do tylnego bo szybciej a pozniej ciśnie sie do przodu do swojego miejsca, bo szybciej!
  • Odpowiedz
@enforcer: mi się zdarzyło w locie krajowym. Czekałem sobie na otwarcie bramki, a przede mną siedziały 3 korpo i pitoliły o jakich korpowatych głupotach. Później jedna z nich gadała, że ciulowo bo nie ma miejsca przy oknie ale jakoś to załatwi. Pech chciał, że usiadła na moim miejscu przy oknie. Powiedziałem grzecznie, że to moje miejsce na co panna zapytała czy nie mógłbym siąść o bok bo ona pierwszy raz leci.
  • Odpowiedz
@blackphoenix: ja to nazywam usługą "ostateństwa wejścia", bardzo wygodna opcja ;)
@naqu: raz byłem świadkiem sytuacji jak ktoś w połowie samolotu szukał rzędu numer 2 i potem się cofał przez tych wszystkich ludzi. Nie wiem jak mu to przyszło do głowy.
@Maciek5000: nie tylko Polacy się tak zachowują, np. Włosi też lubią stać w takich kolejkach
  • Odpowiedz
@Maciek5000: a najlepsze gdy autobus z lotniska podwozi do samolotu, ci którzy 40 minut stoja pierwsi wchodza do autobusu, a kto wchodzil ostatni, wychodzi na luzaku pierwszy z autobusu i pierwszy wchodzi do samolotu
  • Odpowiedz
@bob9876: zawsze idę ostatni, daję bagaż do luku za darmo i idę przez pokład jak git


Jak ktoś nie ma ochoty marnować potem czasu przy karuzeli to jednak będzie walczył o miejsce w schowkach. Już nie mówiąc o tym, że raz ktoś mi przez pomyłkę zwinął mój bagaż podręczny z karuzeli, cudem namierzyli babkę, dodzwonili się i zawróciła na lotnisko...

Mam miejsce przy oknie, więc i tak będą musieli wstać, by
  • Odpowiedz
@enforcer za dodatkową opłatą możesz sobie wybrać miejsce, nie wiem ile to kosztuje...
Ja mam to szczęście że prawie zawsze siedzę przy oknie i prawie zawsze ktoś sądzie na moim miejscu. Ale wystarczy małe : ekhem chyba siedzieć Pan/ pani na złym miejscu :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Maciek5000 oprocz spawy bagażu jest też kwestia siedzenia w samolocie przez pare godzin.. A stanie w kolejce skaraca Ci ten czas niż jak siedzisz na dupie jeszcze na lotnisku
  • Odpowiedz