Wpis z mikrobloga

@Kabotyn: @stekelenburg5: @robertx: tu zarezerwuj:

http://www.appihotel.com/

O ile nie boisz się trochę «studenckich» warunków - centrum miasta, wszędzie blisko, spokojna okolica, bardzo tanio.

Północ Paryża ma gorszą opinię, niż reszta miasta, rezerwując poza miastem (zobacz na mapę Paryża, hotel musi mieć numerek dzielnicy, inaczej, to są przedmieścia) stracisz dużo czasu i pieniądze na dojazd. Po całym Paryżu można chodzić na piechotę.
  • Odpowiedz
@Kabotyn: Seine Saint Denis ma zla opinie jednak ja bylem i nic mi sie nie stalo,nawet bylem w strefie No-Go.Sa takie gorsze miejsca jak Saint Denis,Aubrevilles czy Clichy Sous Bois.Polnoc Paryza tez wydaje sie byc faktycznie gorsza
Ten hotel co ci @NadiaFrance daje wydaje sie byc spoko.Tylko trzeba czesc przeslac karta kredytowa zdaje sie

Po całym Paryżu można chodzić na piechotę.
Albo busem bez biletu xd
  • Odpowiedz
@robertK: @NadiaFrance: Tak dla wyjasnienia, północne dzielnice to wszystko na północ od Sekwany, czy np. 17. 18. i okolice bliżej ringu? Jak jest w okolicy Boulevard de Clichy (Moulin Rouge), da się bezpiecznie wrocić z show wieczorem?
Taksówki są tylko drogie czy @#$%^&* drogie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Merci a vous!
  • Odpowiedz
@Kabotyn: 17, 18, 19 i bliżej może jeszcze 9, 10.

Paryż ma dość wąskie ulice, a jest tam mnóstwo ludzi, więc taksówka to raczej zły pomysł, rowerów też nie ma dużo, metro jest popularne i szybkie. Wszędzie można przejść na piechotę, miasto jest małe.

Moulin Rouge to nie jest najlepsza okolica, ale to, co się pisze na wykopie jest mocno przesadzone, nic złego nie powinno się stać, tam jest dużo napływowej
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Dzięki za info! O ile w dzien chce się trzymać atrakcji turystycznych większych lub mniejszych, to jednego wieczoru chce iść na show w MR. Mam nadzieje że nikt nas nie zabije podczas powrotu do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz