Wpis z mikrobloga

@niczego_nie_osiagne: Ostatnio też szukałem pokoju i trafiłem na tę perełkę. Do dzisiaj się zastanawiam, czy ktoś się na coś takiego zgodził:

https://www.olx.pl/oferta/do-wynajecia-jednoosobowy-pokoj-w-centrum-wroclawia-CID3-IDmlL6Y.html#513fbcf472

PS. Chciałbym zwrócić uwagę na ten konkretny wycinek opisu: "Pokój jest wydzielony z części salonu, odgrodzony kotarą i meblami, ale nieprzechodni."
@gucios: jajebe, ostatnio mam znow ochote wrocic do PL, ale jak patrze na rynek mieszkaniowy to mnie #!$%@? strzela. 2k + opłaty za mieszkanie w standardzie gunwo i w wymiarze akwarium dla patyczaków skutecznie zniecheca. Jeszcze w jakimś postkomuszym bloku gdzie na klatce #!$%@? szczochem i fajami. Cztery lata temu wynajmowałem mieszkanie w takim standardzie za 1200 + opłaty...
@szczym_do_ludzi: nie patrz na wykop ;) ja jakos dwa lata temu z hakiem wyhaczylem po dniu szukania mieszkanie kolo ronda powstancow 62m dosc nowoczesne za 2100 z internetem i tv w pakiecie i mieszkam do dzis, moze wystarczy odrobina szczescia i odpowiedni moment (kiedy jest pogrom studentow albo ida wakacje)