Wpis z mikrobloga

@insert_table81: użytkuję od prawie trzech lat Xiaomi Redmi Note 4G bez żadnych szkieł, pokrowców czy innych wynalazków. Jakoś specialnie o niego nie dbałem i zeszło tylko trochę lakieru bezbarwnego z klapki.

Gdyby nie to, że mi ostatnio zleciał jak chodziłem po rusztowaniu kantem na beton (z jakiś 3 metrów) i się szkiełko potłukło (ale dotyk działa dalej) to bym go użytkował dalej.
@insert_table81: no elo. Czwarte xiaomi. Note2 którego miałem ponad rok użytkuje teraz z powodzeniem mój kolega więc poproszę go o foto (telefon już niedługo będzie miał 3 latka :) )
Note4 mam od listopada. To popękane na wierzchu to protector glass.
Obok leży Sony który mam od tego samego momentu i noszę oba w jednej kieszeni. Sony się już dawno połamał i nie działa mu kamera. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę.
Pobierz pepies - @insert_table81: no elo. Czwarte xiaomi. Note2 którego miałem ponad rok użyt...
źródło: comment_787bK8LMCo5HDskH4sL0gyyUcO1m02H7.jpg
@insert_table81: Potwierdzam, firma beznadziejna, urządzenia mają tragiczne. Od prawie dwóch lat używam MI4 i absolutnie nic się z nim nie dzieje. Przez pierwsze miesiące używałem jeszcze takiego silikonowego etui ale je zdjąłem bo przecież nie będę chodził z telefonem nie noszącym śladu użytkowania. A Sriaomi co? No nic oczywiście! Mimo noszenia go w kieszeni, przesuwania po stole szybką do dołu nadal wygląda jak nowy. Raz nawet wypadł mi z tramwaju przez
Podbijam

"Gdzie można przeprowadzić zbiórke ala #danielmagical bo coś czuje że go rozwalimy wspólnie. Mam nieodpartą ochotę wyzbyć się tego gówna. Zamiast 100 PLN na OLX może coś uzbieram od Mirko. #cebula Może jakaś fajna forma rozj....nia Wam przychodzi do głowy? Moja propozycja jest taka: Mogę jebną... ć nim w komin za hotelem Alicja. Sprawdzimy Alicja vs Xioami?"

#xioami

Za kasę kupimy coś dla domu dziecka. Ja nie chce tej fortuny.
@insert_table81: masz jeszcze screena ze zdjęciem obok masz odpalony nadal swój post. Telefon nie noszony w żadnej obudowie bo nie uznaje obudów. Nie po to kupujesz cienki telefon żeby nosić dwa razy większą obudowę.
Wielu moich znajomych namówiłem żeby zamiast przedłużać abonament z telefonem sprawili sobie xiaomi z tańszą umową albo przeszli na kartę. Koleżanka dzwoniła do mnie w zeszłym tygodniu że właśnie zamówiła mimixa i nie może się doczekać i
Pobierz pepies - @insert_table81: masz jeszcze screena ze zdjęciem obok masz odpalony nadal s...
źródło: comment_IfJkHCJICTNHWMYiyaJJCRdSceFWuYrL.jpg
@insert_table81

Kiedyś dawano abonament dawali nawet na 36mc i telefony żyły.


Też kiedyś dałem się skusić na chińskie gowno, które #!$%@?ło się po roku.
A potem znalazłem w szafce starego Samsunga Galaxy Mini 2, który do dziś dziala. Serio, mogę do odpalic, bateria trzyma spokojnie cały dzien, mogę przeglądać neta, wypok, otworzyć pdfa, sprawdzić maila.. Jest troszkę odrapany, ale wszystko dziala, nic nie odpadło, nie wygięło sie.
Potem miałem S4, który mimo,
@insert_table81: Mireczku a dało by może rade jakbym ci go wysłał i byś mi go poddał trochę takiemu tuningowi jak na zdjęciach? Świetnie to wygląda, z takimi bajerami miałbym gwarant osiedlowego szacunu na dzielni. U nas na osiedlu szacun to wszystko, mógłbym mieć nawet przywilej korzystania ze złotego przycisku na domofonie taki jak ma teraz Mariusz z piątej klatki. To moje marzenie. Oczywiście płacę za usługę i za koszty przesyłki.