Wpis z mikrobloga

@ifenix: @czerwonyziemniak: jeśli chcesz wpłacić dużo pieniędzy (więcej niż 250zł), przewalutować i od razu tego samego dnia za coś zapłacić, to będziesz musiał poczekać kwota wpłaty/250 dni. Po moich interwencjach ustalili, że zwiększą ten limit i będą o nim bardziej informować, bo w aplikacji nie ma o nim informacji do czasu jego przekroczenia. Kiedy zwiększą limit? "poinformujemy".
@joshep: no ja ich złapałam na 2 oszustwach (niedopowiedzeniach?). Przynajmniej ja się czułam oszukana.
Mówię teraz wyłącznie o doładowaniu konta w revolut kartą debetową.
1. Zgodnie z tym co podają publicznie dzienny limit wpłat na początek to ekwiwalent 1000-3000 funtów. Później wzrasta, ale o ile i jak to liczą nie powiedzą ze względów bezpieczeństwa.
W CAŁEJ aplikacji po weryfikacji profilu (trzeba przesłać zdjęcia dwóch stron dowodu i selfie) i potwierdzeniu karty
@losowosc: Wielkie dzięki za informację, oszustwami bym tego raczej nie nazwał bo z tego co piszesz to pieniędzy Ci nie zabrali ale faktycznie w systemie do obrotu finansowego nie powinno być tyle niedopowiedzeń i dziwnych sytuacji. Pytałem bo trochę osób to polecało, ja w sumie w tym momencie korzystam z kantoru walutowego w alior bank i zrobiłem kilka transakcji na dolarach i na eur (groszowe sprawy) i na razie wszystko działa
@losowosc
@joshep
Sam posiadam konto w kantorze walutowym alior banku i właśnie zainteresowałem się Revolutem.
Dlaczego?
Lepsze kursy i co dla mnie najważniejsze szybkość doładowania. No bo sorry, ale czekać dzień aby móc wykonać transakcję walutową to dla mnie nieporozumienie, a nie zamierzam trzymać i mieć zamrożonych środków na koncie walutowym.
Z Revolutem jest to dobre, że czy to północ czy weekend to kasę po wpłacie masz od razu do dyspozycji.
Nie