Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade

Na poczatek wyniki #rozdajo z ostatniego wpisu, wygrywa @nielubietanczyc, napisz na PW i powiedz co chcialbys dostac za te 5e. Tutaj skrin z mirkorandoma: http://imgur.com/a/EBosc Dzisiaj tez rozdajemy to samo. Czyli 5e na steamie na gre lub skina. Losujemy jak sobie przypomne, najpewniej jutro, mirkorandom itd zasady jak zawsze.

Dzisiaj no musze znowu zareklamowac artykul ze strony, bo jest tak kuriozalny ze szkoda gadac. Moja najglupsza rozmowa w historii, gosc sie zamienil na mozg z orzeszkiem. Tytul powinien zachecac: "NIEOGRANICZONY PROFIT. TREJDERZY GO NIENAWIDZĄ!" xD

No i spamik.

Skupuje skiny/kosy/klucze/naklejki/cale ekwipunki za przelew bankowy. Place kilka procent mniej niz dostaniecie na opskins (po odjeciu 10% ich prowizji za sprzedaz i 3% prowizji za wyplate, nie uwzgledniajac kosztow przewalutowania na PayPalu), ale kasa natychmiastowo, bez czekania, bez przewalutowania, bez paypali itd. Hajs na konto w pare minut i bezpieczenstwo, bo chyba nikt na wykopie nie ma takiego repa w skupie jak ja. (http://www.wykop.pl/tag/csgorep/autor/Perlo/)
Jak ktos cos ma, to zapraszam na PW, wycenimy :)

Ewentualnie piszcie prosto na steam: http://steamcommunity.com/id/Jelrep/

Kupie tez skiny za klucze. Jedyne co mnie interesuje to zeby byly warte 3000 coinsow za klucz na polygonie/crashu. Czyli np za skin warty na polygonie/crashu 30 000 coinsow zaplace 10 kluczy. To ze bedzie to skin ktorego nawet tradeboty nie przyjmuja, zly float itd mnie kompletnie nie interesuje, biore wszystko ;)

https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=314922936&token=ilBqT547
Pobierz P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade 

Na poczatek wyniki #rozdajo z ostatniego w...
źródło: comment_1plplRj5YIOTkEMI9eUPHWxgW13WWULe.jpg
  • 28
@Perlo "Więc niemożliwe jest stworzenie finansowego perpetuum mobile." no nie do konca, kiedys z doubla wyciagalo sie jakis skin typu ak redline, ktory na wildzie byl 'drozszy' o 2€, wiec jak miales kase i kupiles np 10 takich redline to 20€ zysku, wiec kupowales jakas kose i wrzucales na doubla, ktora byla drozsza i tak to sie krecilo, ze 3k€ spokojnie mozna bylo zrobic miesiecznie :P
*edit*: bylo to z 2 lata
@Perlo: Z jednej strony ziomek jest #!$%@? masakrycznie, z drugiej strony ma rację, że na takim czymś idzie zarobić. To co on opisuje to zwykła arbitra, która dzieje się na każdym rynku na świecie.

Nie wiem czy dokładnie na tym przykładzie co opisywał w rozmowie, bo nie ma tam linków, ale myślę że spokojnie można znaleźć aktywa zdolne do arbitrażu na OPskinsie.
@skk1993: Nie. Na czyms takim nie idzie zarobic w przyapdku przerzucania itemow miedzy opskins a csgopolygon. Mozna zarobic przerzucajac czesto miedzy roznymi ruletkami. Tylko jest jeden problem, zeby wyplacic z jakiejs ruletki kase musisz wpierw nia zagrac... Koles odlecial i to totalnie.
@Perlo Można. Np. przerzucając między csgoempire a opskins przez ostatni miesiąc zarobiłem ok. 1000$. Na prawdę żaden problem tylko trzeba znaleźć dobry bug/różnice w cenie.
@Perlo A co do tego że trzeba grać to żaden problem, jak już szukam różnić to takich żeby nawet ze spora przegrana wyjść na 0. Średnio raz na tydzień coś takiego się trafia. A takie slabsze są cały czas.
@donthateme: Poprosze jakis dowod. Bo powiedziec ze sie da ja tez moge :) Z tego co piszesz aboslutnie nie wydaje mi sie zebys mowil prawde, zwlaszcza jak zaczynasz pisac o wychodzeniu na 0 nawet jak sporo przegrasz. Pokaz mi jakies jeden obrot na ktorym zarobiles ze 100 dolcow :)
@Perlo Na empire nie ma historii wpłat ani wypłat, ale mogę ci pokazać screen z csgoempire gdzie w 5 godzin miałem kupione 1200 skrzynek spectrum w cenie 0.35-0.42 gdzie na empire stały po 0.64. Wpadło około 500$ w jedną noc.
@Perlo:

Przeczytaj czym jest arbitraż w ekonomi, przeczytaj jakąkolwiek książkę na ten temat. Przy założeniu, że Twój czas jest warty 0 zł na każdym rynku znajdziesz aktywa zdolne do arbitrażu.

Czemu można założyć, że nasz czas tutaj jest wart 0 zł, bo zamiast nas arbitrażu może dokonywać bot, wystarczy umieć to obsługiwać.