Wpis z mikrobloga

Hej Wypoki,

Ostatnio pracuję nad apką do wspólnego rysowania przez Internet.
Nie jest to Photoshop, tylko z założenia proste narzędzie, którego można użyć na szybko.
Czasami łatwiej jest coś wytłumaczyć zdalnie mając do dyspozycji tablicę, możliwość wrzucania fotek, czata i wideokonferencję.

Tutaj możecie stworzyć swój własny stół:
https://draw.chat/open.html

Dajcie znać czy się podoba oraz czy warto to rozwijać.

#rysujzwykopem #grafika #grafikakomputerowa #rysunek #rysowanie #rysunektechniczny #zainteresowania #rozrywka #technologia #benis #mandala
g.....g - Hej Wypoki,

Ostatnio pracuję nad apką do wspólnego rysowania przez Inter...

źródło: comment_WKW36urgFjJLv44D2RMhG5fDKTLNjkoV.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@gr0g pomysł sie wydaje na tyle fajny ze ja bym sie nim tak nie chwalil dopóki go nie wypuscisz, bo jeszcze ktos podkradnie :D
Mówię to jako ktos kto w ogóle nie siedzi w srodowisku IT :D wiec moze to tak nie dziala xD
  • Odpowiedz
@gr0g: O ile nie ma innych, to ma wielką przyszłość przed sobą.
Myślałeś już nad tym od strony chatu; dodawanie osób i usuwanie natrętów?
  • Odpowiedz
@GoldMember: Jest kilka podobnych aplikacji, ale zazwyczaj są płatne i dedykowane raczej do edycji diagramów. Najsensowniejszy projekt ma Google i sprzedaje go razem z telewizorem dotykowym za $5000/szt. :) Mnie nie stać, żeby to sprzedać, więc rozdaję za darmo :)

@Erk700: Opcja banowania jest w planach. Jeżeli chcesz kogoś zaprosić, to wystarczy, że wyślesz mu linka. Jeżeli chciałbyś udostępnić swoją tablicę publicznie, to sugerowałbym użycia linka tylko do podglądu.
  • Odpowiedz
@gr0g: mi się podoba, nie wiem czy jest już coś takiego, ale czasem by sie przydało, fajna jest opcja wstawiania grafiki z dysku a potem możliwośc rysowania po niej
  • Odpowiedz
@GoldMember

@gr0g pomysł sie wydaje na tyle fajny ze ja bym sie nim tak nie chwalil dopóki go nie wypuscisz, bo jeszcze ktos podkradnie :D

Mówię to jako ktos kto w ogóle nie siedzi w srodowisku IT :D wiec moze to tak nie dziala xD

To tak nie działa
  • Odpowiedz
@wafel93: Dzięki za link, nie znałem tego serwisu. Autora czeka jeszcze trochę pracy. Podoba mi się, że rzeczywiście wszystkie ruchy wysyłane są live, czego w wielu serwisach tego typu brakuje.
Korzystając z Draw.Chat'a masz możliwość np. wrzucenia obrazu z kamery prosto na płótno co może być przydatne np. do przyłożenia kartki z zeszytu do kamery i udostępnienia zadania do rozwiązania.
Rozwijam też drugą stronę: Sketchpad - która ma jeszcze więcej ficzerów,
  • Odpowiedz