Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki. Zbesztajcie mnie i postawcie mnie na nogi. Może coś o mnie: Mam 24 lata, #niebieskipasek studiowałem, a raczej studiuję ponieważ nie oddałem jeszcze pracy dyplomowej i jedyne co mnie czeka w tym momencie to wrzesień... Przez połowę mojego życia można powiedzieć że wpadłem w piwnicę. Zaczęło się w gimnazjum, przez głupotę bo to tylko wrastające paznokcie stóp które uniemożliwiały mi grę w piłkę ze znajomymi. Z tego wyszła moja piwnica - gry komputerowe. Spędzałem więcej czasu w innym świecie niż w rzeczywistości. Z tego udało mi się wyrwać przez brak funduszu na komputer, co równało się brakiem gier. Do tej pory została ze mną dwójka przyjaciół z którymi "skończyłem" studia. Mam albo miałem #rozowypasek , piszę tak ponieważ sam nie wiem czy uda mi się uratować związek. Jesteśmy razem od początku naszych studiów. Ona skończyła wcześniej, a ja miałem jeszcze pół roku (ostatni semestr inżynierki) - który zawaliłem z resztą - zaliczyłem wszystko, jednak pisanie pracy było dla mnie czymś co obcina mi skrzydła... Czuję jakby to miało być coś wzniosłego, coś nowego - chociaż 99,99% prac taka nie jest. Można powiedzieć że od pół roku leseruję na dobroci rodziców. To co miałem zarobione w czasie wakacji poszło w niepamięć. Zamiast pisać pracę i szukać pracy siedzę w domu i przeglądam wypok jak się innym udaje. Z powodu obrony i braku pracy mam spięcia z #rozowypasek które eskalują coraz bardziej. Dzisiaj z tego powodu pokazała mi drzwi żebym wyszedł... Zróbcie ze mną co chcecie, mieszajcie z błotem, piszcie słowa otuchy. Ranię bliskie mi osoby oraz sam siebie sprowadzam do poziomu gruntu...
#anonimowemirkowyznania #zwiazki #niebieskipasek #rozwoypasek #piwnica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 1