Wpis z mikrobloga

@nama: wiem, ale on jest średnio raz w miesiącu u weterynarza bo co chwile coś łapie i tez był na to sprawdzany i wszystko jest w porządku. Ale i tak ma jakieś paskudne uczulenie ze musi brać sterydy i wyglada jak beczka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nama: masz racje i muszę pomyśleć nad zmiana diety. Nawet nie wiedziałem ze kurczak uczula. Ma okropne uczulenie, robią mu sie rany i gubi sierść, najgorzej było za pierwszym razem jak nie miał w ogole sierści na pysku i jednej łapie i rany.. dziękuje za radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oralgutan: możesz zacząć od stosunkowo spoko pod względem ceny karmy: Brit Care Lamb & Rice. Ja swoim chłopakom podaję Taste of The Wild, wersje z bizonem i łososiem nie mają kurczaka.
Wszystkie te kiełbaski (zwłaszcza wieprzowe, nie podajemy psu wieprzowiny) oraz parówki - dla siebie, nie dla psa. Jest duża szansa, że zaobserwujecie poprawę.
Faszerowanie psa sterydami to metoda na krótką metę. Trzeba znaleźć przyczynę.
@nama ze sie tak podepne bo chyba znasz się na temacie :) mój bokser właśnie najlepiej regaguje na Brit Care Lamb and Rice - przede wszystkim nie puszcza po niej atomowych bąków. Niestety na problemy z drapaniem sie do krwi dostaje steryd Calcort i jest to jedyne co mu pomaga, ale niestety dewastuje wątrobę... masz jakieś doswiadczenia z takimi alergiami. Moj misi dostawac ćwierć tabletki co 2 dni. Niby mało ale to